Wpis z mikrobloga

Ale żeście to #!$%@? Redsi.. Jak były lewackie naciski na to żebyście dali tam więcej płci to jakoś z tego wybrnęliście z klasą tak by nikogo nie urazić, ale nie wpaść też w jakąś paranoję. Po tej akcji myślałem, że się nie będziecie mieszać w politykę i drażliwe tematy obyczajowe, tak jak to teraz robią inne wielkie firmy.
Myślałem, że będziecie powiewem świeżości i firmą która się odcina od takich praktyk. A tu takie coś.
Mam nadzieję, że Wasz szef od marketingu który to wymyślił poleci na zbity ryj i się ogarniecie.
A na razie sprzedane wszystkie akcje i wycofany preorder.

I po co Wam to było? Wystarczyło siedzieć cicho i robić swoje. Byliście na wygranej pozycji.

#cyberpunk #cdprojektred #cdprojekt #cyberpunk2077 #afera #bekazlewactwa
źródło: comment_1591141996bsEkQFSC2dADAgAPedLHX4.jpg
  • 48
@Gniewek89: Do pewnego czasu szło im świetnie, ale chyba zachłysnęli się teraz sławą. Mieszanie się w rzeczy które dzielą ludzi jest idiotyzmem. Zwłaszcza jak jesteś firmą która robi gierki. Polityk prędzej czy później będzie zapytany o drażliwe tematy takie jak aborcja, kościół, LGBT i inne tematy które obecnie dzielą polaków.
Ale CDProjekt nie musiał się wypowiadać w tych kwestiach.
@Lefty: 15 osób? Poczytaj sobie komentarze pod tym tweetem. Oczywiście te nie ukryte przez redsów.
Mnóstwo osób pisze All lifes matter. I generalnie gównoburza się rozkręciła.
Od tego ferelnego wpisu akcje już spadły, a dziś dopiero na wykopie ten wpis został rozdmuchany w gorące więc jutro otwarcie giełdy może być niezłe. Jak nawet część osób masowo sprzeda wszystkie akcje, zaczną wycofywać preordery i zacznie to mocno pikować w dół to reszta
A na razie sprzedane wszystkie akcje


@jabolsy: uuuu

Naprawdę myślisz że jakąkolwiek firmę obchodzą inwestorzy którzy swoją strategię inwestycyjną opierają na sentymencie do marki a nie twardych liczbach? Może gdybyś był Norweskim Funduszem Pokoleniowym to ktoś by się przejął sprzedażą podyktowaną ideologią.

A tak poza tym chyba zapominasz o tym że to że ty sprzedałeś akcje znaczy że ktoś je kupił
Mam nadzieję, że Wasz szef od marketingu który to wymyślił poleci na zbity ryj i się ogarniecie.


@jabolsy: A czemu niby?

Musisz zrozumieć, że wykopowe kołtuństwo to mniejszość konsumentów na rynku, w którym jest CD Projekt Red. Gdyby to się nie opłacało, to firmy by nie wspominały o BLM czy LGBT w swoich wpisach. A skoro się opłaca, to znaczy, że większość ich konsumentów ma sympatię wobec BLM i LGBT.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jabolsy: żadne akcje im nie spadną, skoro to napisali to znaczy że im się to opłaci. Mnie się nie podoba że ukryli all lives matter, ale redsów #!$%@? interesuje moje zdanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gnt_1: no zobaczymy jakie będą wyniki jak gra wyjdzie ;p i to cała afera, bo ta laska jest lesbijka nie?xd

@Lefty: też ale głównie chodzi o to że gra się jakimś #!$%@? transem i zabija głównego bohatera poprzedniej gry, plus jakieś wątki romansu gejowskiego rodem z tumblrowego fan ficu xd
@Gniewek89: Znać się znają, ale mimo wszystko stoją na glinianych nogach - żeby kreować pozytywny obraz i pozór dużego zainteresowania ich produktem to w pewnym momencie niemalże sprzedawali tego ich wiedźmina w biedronce w koszach z grami za dychę...
@jabolsy: No, pewnie teraz sztab ludzi siedzi w HQ i debatują "Oj black lives matter black lives matter" - "No tak tak, dokładnie BLM BLM...." - "Ale czy black lives matter?" - "Oj tak tak." i przez to development stoi bo siedza na spotkaniu XDD Specjalista od komunikacji napisał tego twitta w 20 minut i zupełnie nic się nie zmieniło
@Eskeel: CD Projekt RED zamieściło wpis na Twitter o przesunięciu prezentacji gry z racji na wydarzenia w USA z ruchem BLM i zamieszkami. A na koniec umieścili info, że wspierają ten ruchu.
Potem cenzurowali komentarze które sugerowały, że nie tylko Black Life Matter tylko All Life Matter.
emocjonalny inwestor


@e3b0c: Trochę tak, ale nie do końca. Jak akcje dobiły do bariery 400 PLN i się utrzymywało w tych granicach to się zastanawiałem już nad sprzedaniem bo i tak mam wrażenie, że to napompowany balonik. Oczekiwania w stosunku do tej gry są kosmiczne. Jak wydadzą coś dobrego ale nie genialnego to może być za mało. A nie oszukujmy się Redzi robią świetną fabułę, mają speców od grafiki, ale z
O, to ja zeby nie odwracać uwagi od czarnylivesmater nie kupie gry coby im rozglos zrobic i dorzucic do koszyka a zwyczajnie ja #!$%@? z neta. Ewentualnie polece kupno wspoldzielonego konta.

Jestem rozczarowany. Niby to rozumiem ze jednak to duzy rynek, gra warta kilka baniek, ale jednak #!$%@? sie w polityke, no troche slabo