Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Xavax: kto nie czytał zasad ten trąba. Są warunki dzięki którym nie zawracasz pożyczki.

Oprócz tego 5k to kpina. Daleko mi do popierania socjalizmu i rozdawnictwa, ale te kaleki umysłowe same zamknęły mi biznes, w innym wypadku zrobił bym lekką ręką 40k w miesiąc a tak było równe zero mimo opłat jak przy 40k, no oprócz vatu.
@KornKid: a ta 4.0 znosi i ten obowiązek. Ja rozumiem, że można nie lubić PiSu a wręcz trzeba ale trochę rzetelności w tym wszystkim. Jeżeli nie zamkniesz firmy przez 3 miesiące nic nie zwracasz. Rozumiem, że oo by chciał hajs przygarnąć ale firmę zamknąč. No debil
dodatkowym wymaganiem jest to że utrzymasz ilość etatów


@KornKid: od drugiej (lub trzeciej, nie jestem pewny, tak szybko się to aktualizuje) wersji tarczy jedynym warunkiem jest kontynuowanie działalności przez 3 miesiące. A w wersji czwartej ma wejść automatyczne umarzanie, nie będzie trzeba nic składać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xavax: A wiesz może czy jeżeli zawiesiłem działalność w połowie kwietnia to gdy ja odwieszę będę mógł ubiegać się o pożyczkę?
@Xavax: Ta pożyczka jest bezzwrotna. Jeden warunek: na czas umowy (czyli od dostania kasy + 3 miesiące) nie zawieszasz działaności, a przed końcem umowy wysylasz wniosek o umorzenie pożyczki (akceptowany „od ręki”).

A ta śmieszna kwota... no cóż, daja to biorę ( ͜͡ʖ ͡€)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xavax dodatkowym wymaganiem jest to że utrzymasz ilość etatów i złożysz wniosek o umorzenie spłaty po 3 miesiącach od otrzymania zapomogi ¯\(ツ)/¯

@KornKid: oho to lepiej przeczytaj jeszcze raz. Masz dwa tygodnie na ten wniosek o umorzenie.