Wpis z mikrobloga

Deweloper Cordia zaprezentował swoją pierwszą inwestycję w Gdańsku. W otulinie Parku Jaśkowej Doliny powstanie Villa Jaśkowa Dolina, czyli kompleks dziewięciu 3-4 kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. W pierwszym etapie powstanie 97 mieszkań, w drugim 118. Prace rozpoczną się w listopadzie. Węgierski deweloper dotychczas obecny był w Warszawie i Krakowie, zaczął jednak realizować strategię ekspansji na inne miasta. Poza Gdańskiem w przygotowaniu są jeszcze projekty w Poznaniu i Wrocławiu. Szczegóły tutaj

#polska #gdansk #deweloperka #budownictwo #nieruchomosci
Projekt_Inwestor - Deweloper Cordia zaprezentował swoją pierwszą inwestycję w Gdańsku...

źródło: comment_1591114084OAXwdHLUZ5LCoM5QG1WMzR.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tygrysoffshorowy: Przecież to właśnie napisałem. piotr1900 mówił, że ceny tylko trochę wyższe niż na przymorzu czt zaspie, a ja napisałem że ceny z tabelek są dużo wyższe niż wspomniane dzielnice. Nie wypowiem się czy drogo, bo nie orientuję się w cenach na wrzeszczu, myślę że przy 55m można liczyć na jakieś 30-50 tys rabatu co da nam cenę 11.2k/m2, która wydaje mi się dość spora, ale ja jestem biedakiem i
  • Odpowiedz