Wpis z mikrobloga

Wykop jak zwykle pokazał swoją klasę i radykalizuje się jak tylko może w takich sytuacjach. Zresztą nie tylko wykop bo zagraniczne media robią prawie że identycznie.

-Wszyscy protestujący to czarnuchy napadające na sklepy dla zysku.
/
-Wszyscy protestujący są pokojowi a nawet jak ktoś coś ukradnie to robi to w słusznej sprawie.

Chciałbym żeby kiedyś na świecie zapanował zdroworozsądkowizm.
Virsky - Wykop jak zwykle pokazał swoją klasę i radykalizuje się jak tylko może w tak...

źródło: comment_1591100945uLO1W2NKEQs3PDcosBfZOp.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
Innego obrazu niż "czarny bandyda napada na sklepy, a biały lewak go popiera" tu nie uświadczysz.


@graf_zero: a niby kto? to oczywiście nie oznacza że każdy lewak to debil a murzyn to złodziej i bandyta.
  • Odpowiedz
@Virsky: Jeżeli zauważasz powtarzalny pattern to jest to stereotyp i na nich opiera się każde społeczeństwo na świecie. Widząc patusa z dziarami starasz się go unikać, nie zatrudniać, nie dlatego, że uważasz sie lepszym, a go traktujesz jak śmiecia, tylko intstynkt samozachowawczy podpowiada by tego nie robić. Jeśli masz przyjąć do pracy czarnego wyglądającego jak jakiś Lil Wayne mówiącego co drugie słowo "you know I'm sayin nigga" to #!$%@? jakąkolwiek współpracę
  • Odpowiedz
a niby kto? to oczywiście nie oznacza że każdy lewak to debil a murzyn to złodziej i bandyta.


@ediz4: chodzi mi o to że protesty w całych Stanach to coś więcej niż czarne zamieszki i rabowenie.
Owszem - zamieszek jest mnóstwo, ale to nie cały obraz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
kuce od startu protestów się odpaliły tak, że masakra


@WydajnaJednostkaIndywidualna: Typowe u prawicowych inceli krzyczących za konfederacją - jak całe życie mają problemy z poczuciem własnej wartości, brak atencji kobiet, w końcu świadomość walenia gruchy do końca ich dni... frustracja się zbiera i wszelkie wydarzenia typu obecne protesty to możliwość wywalenia z siebie jadu i podbudowania własnej wątłej samooceny.
windows95 - >kuce od startu protestów się odpaliły tak, że masakra

@WydajnaJednostka...

źródło: comment_15911239910thp4PVrOvwsdLsGDPTrRG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@windows95: no popatrz, to tak samo jak biedota w USA. Tylko ona okrada sklepy, a taki Polak pokrzyczy tylko na wykopie. i Jesli chodzi o murzynów to będziesz mówić że to przez zawieruchy hitoryczne, niewolnictwo, rasizm, a polaczek to wiadomo polaczek sam przez siebie jest nieudacznikiem

tfu obłuda
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jesli chodzi o murzynów to będziesz mówić że to przez zawieruchy hitoryczne, niewolnictwo, rasizm


@Szalom: Nic takiego nie powiedziałem. Ludzie biorący udział w tych ekscesach w USA to i tak tylko niewielki procent czarnej społeczności a wy stulejarze już wszystkich macie za jakichś nierobów. Oczywiście że czarni na starcie mają gorzej właśnie przez to jaką ich pobratymcy wyrobili opinię. Analogicznie jest z Polakami, którzy wyjezdzają do pracy za granice ale z
  • Odpowiedz
@windows95: Niewielki procent? Nie twierdze że każda osoba biorąca udział w tych protestach popełniła jakieś przestępstwo, ale same 'protesty' jako całośc już dawno wymknęły się spod kontroli i trzeba by było to ukrócić. Jak na ironie, czarni przez to mogą mieć potem jeszcze gorszą opinie po tych sytuacjach. A biali i nie tylko idioci i korporacje to z wyrachowaniem wykorzstują. Więc tak naprawdę to czarnym powinno zależeć na zakończeniu tej farsy,
  • Odpowiedz
@graf_zero: Ja widze tez sporo wyposrodkowanego podejscia do tematu. Wiekszosc hejtuje czarnych, ale nie dziwie sie temu, wszystko musi sie w pewien sposob rownowazyc, bo skrajnosc rodzi skrajnosc.
  • Odpowiedz
@Virsky: Ci ludzie śmieja sie z PiS a reprezentują takie same ograniczone, zero-jedynkowe postrzeganie świata. Jak będą mieli te 50-60 to pewnie będą takimi samymi zacietrzewionymi fanatykami. Mam jednak nadzieję, że to kwestia wyrośniecia z takich poglądów. Ja sam będąc w gimnazjum myslałem podobnie, ale teraz sie tego wstydzę. Myśle, że to wywodzi się z małej wiedzy o swiecie, dlatego dotyczy to głównie ludzi w wieku gimnazjalnym i dlatego mówi sie,
  • Odpowiedz
Ci ludzie śmieja sie z PiS a reprezentują takie same ograniczone, zero-jedynkowe postrzeganie świata. Jak będą mieli te 50-60 to pewnie będą takimi samymi zacietrzewionymi fanatykami. Mam jednak nadzieję, że to kwestia wyrośniecia z takich poglądów. Ja sam będąc w gimnazjum myslałem podobnie, ale teraz sie tego wstydzę. Myśle, że to wywodzi się z małej wiedzy o swiecie, dlatego dotyczy to głównie ludzi w wieku gimnazjalnym i dlatego mówi sie, że z
  • Odpowiedz
@Virsky: w ogóle odnoszę wrażenie, że media i politycy w ostatnich 10-20 latach mocno się zradykalizowali. Niestety to nie wróży dobrej przyszłości. Każdy objaw ekstremizmu jest niebezpieczny, a informacje płynące z USA dobitnie to potwierdzają.
  • Odpowiedz
@Virsky: O to, to proszę Pana. Szanuje za wpis. Zaraz zlecą się debile, co powiedzą Ci, że centryści to tacy co się popisują, że są tacy oh i ah. Ha tfu na nich
  • Odpowiedz