Wpis z mikrobloga

. 28 Warszawa

Zgłoszenie 71055a8995905eb2 z dnia 2020-06-02 13:39:58

Imię: .
Wiek: 28
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Jestem człowiekiem, który pozytywnie podchodzi do życia, lubię się śmiać i rozśmieszać innych. Daleko mi do osoby dynamicznej, jestem domatorem ceniącym spokój. W swoim gronie jestem duszą towarzystwa, pierwszy do karaoke i rozkręcenia imprezy, w obcym gronie raczej jestem wycofany, bardziej obserwuję i słucham. Uważam się za osobę ambitną, która konsekwentnie realizuje swoje cele a marzenia nie są dla mnie sferą 'miło pomyśleć, ale nigdy to się nie stanie', w mniejszym lub większym stopniu dążę ku nim. Jestem też osobą bardzo emocjonalną, która ponad wszystko ceni sobie szacunek i wyrozumiałość. Zawodowo pracuje w IT, póki co bardziej od strony technicznej, ale w niedalekiej przyszłości planuję przejść bardziej w stronę biznesową.

Wygląd
Włosy krótkie, zaczesane na prawo, jasny blond. Oczy niebieskie, okrągłe okulary, wzrost 180 cm a waga waha mi się od 82-87kg, chociaż teraz dążę ku stałym 77kg~.

Zainteresowania
Od jakiegoś czasu bardzo polubiłem jazdę na rowerze, szczególnie taką w nowym kierunku, słuchawkach na uszach i pełnym chilloutem. Dodatkowo od zawsze jestem graczem pc, ostatnio też ps4, dzięki czemu dalej utrzymuję świetny kontakt z moim przyjacielem z innego miasta. Bardzo lubię gry planszowe, szczególnie na spotkaniach ze znajomymi, jestem typem człowieka, który uwielbia zdrową rywalizację a w połączeniu ze świetną zabawą to jest dla mnie 10/10. Ze względu na to, że bardzo się przywiązuję do bohaterów to uwielbiam seriale - im większy tasiemiec tym lepiej! Filmów mam mnóstwo do nadrobienia, ale to wszystko w swoim czasie i z właściwą osobą :) Nowe technologie to coś przez co poszedłem w stronę IT. Lubię śledzić ciekawostki technologiczne, od Elona Muska po jakieś różne chińskie cuda, które pokazuje Kuba Klawiter w cotygodniowym tech-weeku. Mimo tego, że określiłem się jako domator to również interesuje mnie zwiedzanie świata, może nie mam tutaj na myśli wycieczek w każdy weekend, ale mam w planach zobaczyć wiele miejsc, lubię zwiedzać i poznawać nowe a przy tym dużo spacerować!

Czego oczekuję?
Szczególnie zrozumienia tego, relacja dwojga ludzi polega na wzajemnym szacunku i wyrozumiałości. Ze względu na moją spokojną naturę nie dogadam się z wybuchową osobą, która ma zaczepny charakter i wszędzie widzi problem. Nie ukrywam, że bliżej mi do jakiejś stabilizacji życiowej i szukam osoby, która również jest na tym etapie. Fajnie jakbyś miała jakieś swoje ambicje, zainteresowania, które w wolnym czasie realizujesz (i nie musi być to nic górnolotnego) - bardziej chodzi o to, żebyś ze względu na nudę nie traktowała mnie jako animatora zajęć i zabaw. Nie ukrywam, że przydałby mi się ktoś z nosem do wystrojenia wnętrz ponieważ w niedalekiej przyszłości chcę kupić własne cztery kąty ;) Myślę, że poczucie humoru też musisz mieć dość duże a czasem może i specyficzne, lubię humor w każdej postaci! I dobrze, żebyś lubiła słuchać, bo czasem odpali mi się tryb gaduły i bajdurzenia :D No i na koniec po prostu, żeby cieszyć się życiem, mieć jakieś wspólne zainteresowania, cele i bawić się tym co nas otacza. Zwracać uwagę na te miłe rzeczy w okół nas, na nich się skupiać i razem się wspierać we wszystkich trudach i znojach :)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Myślę, że każdy dzień można traktować jak ten idealny. Skupiać się na małych rzeczach jak to, że pośpimy razem do 10, poranny przeglad mirko, zjemy w piżamach śniadanie i pójdziemy na spacer. Czy czasem winko i serial, czy wyjazd gdzieś na weekend. Czy nawet samo siedzenie w jednym pokoju gdzie każdy robi coś innego. Byle razem i z uśmiechem a wszędzie będzie idealnie :)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub: nie musi być, ale nie mam nic przeciwko
dzieci: w swoim czasie, chociaż dwójka
używki: palenie - wolałbym nie (sam nie palę), narko - nie, alkohol - lubię od czasu do czasu wypić jakieś whisky czy drinka, czy z dwa razy w miesiącu spotkać się ze znajomymi i wypić nieco więcej (ale z fasonem ;)).

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirekszukamirabelki
  • 2
narko - nie, alkohol - lubię od czasu do czasu wypić jakieś whisky czy drinka, czy z dwa razy w miesiącu spotkać się ze znajomymi i wypić nieco więcej (ale z fasonem ;)).


@MirekSzukaZony: czyli lubie jeden z #!$%@? narkotykow, a tych lepszych nie, klasyk xd