Wpis z mikrobloga

Najzwyklej w świecie szkoda mi tych zwykłych czarnych ludzi którzy przez to co się o--------a będą w przyszłości traktowani jak g---o ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#usa #protest
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thomas_Szasz: najsmutniejszy chyba był filmik gdzie czarny stał obok białego reportera którego mieli już atakować i go bronił. Co taka osoba musi czuć gdy osoby mające ten sam kolor skóry obrabowują ludzi bez powodu - nawet czarnych
  • Odpowiedz
@almighty_sosa: Ci zwykli czarni ludzie są bardziej narażeni na zabicie przez policjanta niż zwykli biali ludzie, więc może coś się zmieni na dobre po tych akcjach. No i tylko przez wykopków będą traktowani jak g---o, bo wykopki to rasiści.
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: nie tylko przez wykopków. Chyba nie myślisz ze przez to co się dzieje w przyszłości policjanci nie będą bardziej uprzedzeni do czarnych.
A jeżeli nie będą zwracać na nich aż tak uwagi, to dzielnice typu Chiraq czy nieprzyjemne strefy Nowego Jorku będą wyglądały jak Detroit
  • Odpowiedz
Najzwyklej w świecie szkoda mi tych zwykłych czarnych ludzi którzy przez to co się o--------a będą w przyszłości traktowani jak g---o ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#usa #protest


@almighty_sosa: mi tak samo. Niestety mają bardzo dużą nadreperezentację zwierząt w swoich szeregach:/
  • Odpowiedz