Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Trochę taka żenująca sytuacja. Dorabiam w biurze handlowym pewnej firmy. Mimo pandemii od czasu do czasu muszę przyjść do biura. Wczoraj byłam tylko ja i starszy kolega. Pechowo włoski na szyi zaplątały mi się w zapięcie łańcuszka. Poprosiłam kolegę, aby mi pomógł. Musieliśmy stanąć blisko siebie. Trwało to trochę. Po rozplątaniu próbowałem się odwrócić w złym momencie i na niego wpadłam.
No i poczułam jego wzwód na moim biodrze. Boże jakie to było żenujące. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mogłam mu spojrzeć do końca dnia w oczy. Jak to jest z wami #niebieskiepaski? Czy nie potraficie nad tym zapanować i to normalne, że reagujecie tak na #rozowepaski? Najchętniej nie wracałabym tam wcale. Jak mam się teraz zachować? Facet do końca dnia uśmiechał się zalotnie. Wydawało mi się, że nie wysyłałam mu żadnych sygnałów. Facet żonaty w dodatku, dla mnie sytuacja nie do przyjęcia. Tylko gdzie znaleźć nowa pracę, jak wszysko zamknięte?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed5ec6ba913fb53fa4e823e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=====================...................] 53% (125zł/235zł)
  • 16