Wpis z mikrobloga

Mirki, ma ktoś z was MR2 2gen? Najlepiej z T-barem?
Potrzebowałbym trochę informacji, a w internetach nie jest to zbyt popularny model. Mianowicie:

1. czy panele dachu da się schować w jakieś dedykowane miejsce w samochodzie, np w bagażniku albo za fotelami?

2. czy da radę tym komfortowo jechać mając 195cm wzrostu? Pytam, bo np. do MX5 się nie mieszczę (,)

3. jakieś typowe bolączki? Rdza w krytycznych miejscach, problemy z silnikami itd...

4. jakieś porady czego szukać? Myślę nad 1993+ (ale raczej nie z końcówki produkcji, bo wcześniejsze tylne lampy widzą mi się bardziej), N/A (bo jest tego więcej i łatwiej znaleźć nie skundloną i nie zajechaną), z t-barem i klimą.

#motoryzacja #toyota #mr2
bidzej - Mirki, ma ktoś z was MR2 2gen? Najlepiej z T-barem?
Potrzebowałbym trochę i...

źródło: comment_1591082669ZSFWxNldkyz1o9pQoV3YMv.jpg

Pobierz
  • 16
da radę tym komfortowo jechać mając 195cm wzrostu? Pytam, bo np. do MX5 się nie mieszczę (,)


@bidzej: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogolnie minimslna garsc info w recenzji rcr dostaniesz. Rdza - ta moze byc wzzedzie, to 91. Standardowo jednak nadkola, blotniki i progi. Bez zajrzenia pod spod nie podchodz.
S.....S - > da radę tym komfortowo jechać mając 195cm wzrostu? Pytam, bo np. do MX5 s...
@Student_AWAS: znam ten film i generalnie to co w internetach jest, przez ostatnie parę dni siedzę i studiuję... Większość skupia się niestety na ogólnikach (no fajne auto, rwd, silnik centralnie, pop-upy, snap-oversteer). Kurde potrzebowałbym recenzji Douga, a jak na złość akurat tej nie ma (,)
Miata i MR2 szyte na ten sam rozmiar.


@Szkodnik1: ej mireczku weź mi nie zabijaj marzeń ()

a tak bardziej serio: kurde no ludzie mi piszą, że przy wzroście 193-194cm mieszczą się do MR2 bez problemu... No niby mam ten centymetr więcej, ale mam nadzieję, że wlezę. W MX5 NA też nie siedziałem (podobno ma najwięcej miejsca ze wszystkich generacji), ale nowa to jest dramat,
@bidzej: Sorry, to na podniesienie na duchu. Człowiek człowiekowi nie równy, ponieważ mamy różne proporcje ciała. Więc musisz wśiąść, zobaczyć jak będzie, a nie kierować się tym co inni piszą.