Wpis z mikrobloga

Kupiłem w EuroRTVAGD lodówkę małą (30kg) z płatnością przy odbiorze. Nie wziąłem żadnych śmiesznych dodatkowo płatnych usług typu konkretna godzina czy wniesienie do domu. Dzisiaj mają mi ją przywieźć, ja siedzę na zdalnej, a dziewczyna będzie po 17 w domu. Samemu jej nie wniosę na III piętro. Co najlepiej powiedzieć kurierowi jak zadzwoni? Żeby przyjechał po 17 bo mnie nie ma? Zrobi tak, bo i tak musi przyjąć opłatę? Co myślicie?
#eurortvagd
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@palmito: masa przedmiotu to nie wszystko, kształt też robi swoje. Jak kupowałem zestaw do klimy do auta, to 30kg dużego kartonu za cholerę bym nie wniósł do piwnicy, gdyby nie kurier. A po worku cementu pod pachami przeniosę.
  • Odpowiedz
@polsyn: Osobiście uważam się za żydka w takich tematach- lepiej nie wydać niż nie wydać ale Ty to już na grubo wodze dodatkowo nie pilnując terminów. Niech młoda da mu 20 zeta, a pomoże.
  • Odpowiedz
@polsyn: Czytam ten wpis i zastanawiam się jak różowa cię znosi. żydzisz na dodatkowa opłatę za wybranie godziny, zydzisz opłaty za wniesienie, zydzisz nawet 30 zł dla kuriera żeby ci te lodówkę pomógł wnieść. Jestem w ogóle w szoku, że lodówkę kupiłeś.
  • Odpowiedz
@polsyn: Jeśli nie wykupiłeś usługi na zawężanie godziny dostawy to jeśli dobrze pamietam to przedział w jakim Ci dostarczą to chyba 9-21 i tak samo jeśli nie wykupiłeś wniesienia to mają na to wywalone i tylko wyciągają z busa a potem radź sobie sam
  • Odpowiedz
Boże, nie rozumiem jak w ogóle można mieć taką rozterkę.

Dajesz gościowi na flaszke jakieś grosze i z uśmiechem na ustach Ci pomoże, a Ty zamiast tego wolisz kombinować i szukać jakiegoś "sposobu". Nie pojmuję takiej mentalności.


@friboo: ja oferowałem kurierowi 50 zł za wniesienie ze mną lodówki na 1 piętro i odmówił
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@polsyn: zorientuj się, jak ma ta konkretną firma kurierska bo z tego co wiem, to przesyłki do 31 kg mają obowiązek wnieść pod drzwi mieszkania
  • Odpowiedz
@polsyn: generalnie to d--a wołowa jesteś ( )
tekst pochylony
Jak mam dobra prace i nie mam czasu się do innych dostosować to place żeby mieć spokój a nie oszczędzam na tym
  • Odpowiedz