Wpis z mikrobloga

#ps4 #elektronika #hardware #konsole Miruny, ostatnio coś grzebałem w ustawieniach w PS4, bo chciałem sobie pozmieniać ustawienia oszczędzania energii, ładowanie się padów na wyłączonej konsoli itp. po kilku dniach włączam konsole, a tu nie ma obrazu. W sensie telewizor pokazuje 'brak sygnału', konsola normalnie działa (słychać dźwięk po podłączeniu słuchawek, słychać czytanie płyty po włożeniu płyty do napędu), sprawdziłem dwa kable HDMI, które działają z innymi urządzeniami, sprawdziłem działanie konsoli na 2 telewizorach. Niestety wynik taki sam - brak sygnału. Czy to możliwe że pozmieniałem coś w ustawieniach, że teraz nie bangla, czy np. gniazdo HDMI w konsoli jest zepsute?
  • 7
@szyna18: Gniazdo HDMI nie może się samo popsuć. Jeśli już nie działa to albo zniszczyłeś je mechanicznie albo nie wychodzi w ogóle sygnał video z GPU w konsoli.
@Mateuszcee w domu mam dwa TV, na obu nie działa, miałem już jechać do serwisu ale sprawdziłem na 3 TV u kumpla i cyk dziala bez zarzutu. W domu na tryb awaryjny próbowałem wejść ale też nie ma sygnału. WTF?