Wpis z mikrobloga

Jestem wrakiem człowieka. Okres zdalnego nauczania mnie przeżuł i wypluł, czuje ze pracuję ciezej niz zwykle, wysypiam sie mniej niz kiedykolwiek, jem jeden posilek dziennie i tylko pije te energetyki

...a i tak czuje ze jestem na wylocie, bo wymagania wykładowcow nie pokrywają sie z tym co na tych zoomach nauczali a jeszcze nawet robia niespodzianki zapowiadajac zaliczenia z dnia na dzień.
Ostatnio juz nie moglem nawet pisac bo mi sie w nocy o 3 zaczęły ręce trząść a serce mi bilo jak szalone. Fizycznie nie daje rady, a naprawde mi zależy i z tej calej slabosci az sie poplakalem dzis i sie nie wstydze. Nie radze sobie. Koronaferie nienawidze was
#przegryw #zalesie #studbaza
  • 4
@Slipknot87: @thelinker chinski z angielskim. Juz z samym chińskim jest dosc roboty a tutaj typ z przedmiotu historia literatury brytyjskiej wyskoczył dzis z zaliczeniem ze w piątek, na zoomie ani raz prezentacji zadnej nie pokazał, zadnych materiałow nie wyslal, gadal przez 90 min na kamerce tak ze nikt notatek nie ma ani nic... kino. Inna sprawa ze starosta tez dal ciała. I olalbym te studia ale paradoksalnie całkiem je lubię, duzo