Wpis z mikrobloga

@isInteger: Które vr? Bo mi tylko gry pokazuje xd
Zreszta i tak by musiał to vr sprzedać taniej tak jak skina więc tylko więcej roboty z tym zamawianiem i olx.
  • Odpowiedz
@isInteger: No jest kilka wystawionych,ale w jakim czasie się sprzedadzą i o ile?
Bo wystawić to i za 10k moga,no i czas oczekiwania na indexa 8 tygodni jak to op nie przeszkadza to niech próbuje,jego kosa
I fajnie,że jakas alternatywe dałeś dla stron.
  • Odpowiedz
@pu100stan najwiecej dostaniesz jak sam znajdziesz napalonego kupca, czyli olx allegro ale musisz uwazac na scammerow. Te wszystkie stronki cs deals itd to nie wiem 50% chyba placa ? Wiec marnie, chyba ze chcesz sie pilnie pozbyc
  • Odpowiedz
@Micros Przecież na tych "stronkach" sam ustalasz cene ( )
na allegro przecież wcale więcej nie dają , tam właśnie największe janusze siedzą i trują dupe o 40%
  • Odpowiedz
@isInteger: vr w sensie że gry VR? może że bym dostał więcej bo moje eq to prawie 2500 PLN na steam plus 4k godzin w csa i jakies odznaki czyli wnioskuję że samo konto też podbija cene
@Micros: @cr_7: no ogólnie z grupek to mam oferty właśnie na max 50%, a jeśli chodzi o scam to nawet przez allegro próbowali oszukiwać
  • Odpowiedz
@pu100stan: Oczywiście allegro to klasyka : fake potwierdzenie zakupu od niby "allegro" i opis żeby wysłać jak najszybciej bo prezent na urodziny/imieniny a dzisiaj to pewnie jeszcze dzien dziecka
  • Odpowiedz
@cr_7: dokładnie, gdybym nie był leniwy i się tego dnia nie #!$%@? do odcięcia to bym chyba uwierzył i wysłał i apropo głos przez tel gościu miał jak snax ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pu100stan
@cr_7 jakis czas temu byla u mnie policja i dwoch typkow #!$%@? w ten sposol ludzi na pol miliona pln xD mnie nie oszukali ale wszystkie screeny skad i komu, kto placil, przelewy musialem zrobic odnosnie tej kosy. Gosci namierzyli i szukali pokrzywdzonych.
  • Odpowiedz