Wpis z mikrobloga

Dzisiaj lżejszy trening, czyli GM 3RM 225kg :) Fajnie poszło.

Można powiedzieć że dzisiaj miałem "deload" bo zamiast 1RM jak co poniedziałek w jakimś ćwiczeniu wpadł 3RM w GM. Zadowolony jestem, bo kiedyś zrobiłem 210kg x 3 męcząc się bardzo, dzisiaj 225kg x 3 i to z jakimś zapasem. Do tego fajny ROM, fajnie się po prostu ćwiczyło.

Cieszy mnie też inna rzecz, wcześniej naprawdę czułem że muszę co chwilę sprawdzać podstawowe boje i poprawiać w nich 1RM ale goście z Westside, Matt Wenning, przekonali mnie że nie ma sensu, że to nic nie daje, bo nie jestem już na poziomie ogórasa, wiem jak trenować, i wystarczy na tym się skupić, na #!$%@?, "akumulowaniu treningów" a siła będzie rosła. A robienie podstawowych bojów, sprawdzanie w nich 1RM to po prostu strata czasu.

Dzisiaj celowo taki lżejszy trening, bo mam znowu nowe pomysły jak jeszcze bardziej #!$%@?ć na treningach lower, i od nowego tygodnia zaczynam :)

Cały trening
GM 225x3
45d bench GHR 4x12
Reverse hypers 4x12
Hanging leg raise 4x12

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Dzisiaj lżejszy trening, czyli GM 3RM 225kg :) Fajnie poszło. 

Można...
  • 24
  • Odpowiedz
@rachuneksumienia: Nie rozumiem? Rozwin.

Przeważnie trening trwa około 1h15m - 1h30m z rozgrzewką włącznie. Dzisiaj akurat trening trwał jakoś 1h, bo był właśnie treningiem "lżejszym" czyli ani się nie spieszyłem ani szczególnie dużo na nim nie zrobiłem.
  • Odpowiedz
w czarnym stroju wygladasz znacznie szczuplej


@97przemo97: Ja ogólnie szczupły chłopak jestem :P Wiesz proporcje są zachowane... ~130cm w bebechu, ale i ~170cm w barkach. Więc jest sylwetka o wymarzonym kształcie "V" xD
  • Odpowiedz