Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dobry wieczór, w tym burzliwym i zmiennym okresie dla naszego współczesnego świata.

Pisze do sławetnego środowiska który zazwyczaj urzęduje na tagach, takich jak #przegryw #incel #tfwnogf #blackpill czy też nawet przy troszkę spekulatywnym tagu #redpill.

Z początkiem mojego urzędowania na tym portalu, zauważyłem że niektóre duszę użytkowników, są spokrewnione z moim punktem widzenia, na temat m.in. hipergamicznej płci (ha, tfu).Widać tu było pewne koligację, czy też stu-procentową zgodność.I choć pomijając fakt, że jako użytkownik piastowałem i byłem obecny, z długimi przerwami tutaj tylko 2 lata(zgadnijcie przez co dostałem bana), to potrafiłem i nadal potrafię, wyłapać i opisać zachowanie i mentalność użytkowników tego "środowiska" do dziś.A widać tutaj jasno, chroniczną powtarzalność w tezach, głoszonych przez tych bardziej kompetentnych agitatorów "blackpilla".Przez co sam temat, zaczyna powoli usychać i tracić na wartości gruntu, przez deszcz nagminnego "powtarzalstwa" i coraz mniejszej wartości w postach na mikroblogu. Co mówiąc kolokwialne, powoduje że można się porzygać przez ciągle
powtarzany w jadłospisie mętniejący pokarm lub nawet spoiwo.

Jestem po takiej samej stronie jak wy, jeśli chodzi o tag #blackpill, zgadzam się z nim i uznaję to za wysoko wartościową treść która jest w znacznym stopniu prawdziwa i uprawomocniona w doświadczeniach, sęk w tym, że wy jako ludzie którzy odczuliście tego największe piętno bólu i goryczy, zachowujecie się (przynajmniej ogromna większość), jak banda żałośnie chwiejnych postaci, którzy swoją zmiennością pokazują i oświadczają swoją hipokryzję i dwulicowość.Waszym punktem odniesienia, jest teza, że kobiety to są hipergamiczne, złe, irracjonalne i całkowicie wywyższone przez społeczeństwo, zgadzam się z każdym argumentem, bo tak naprawdę jest.

Tylko że, zaraz po tym, zaczynacie się ślinić i starać się o względy tych postaci, jeśli macie okazję, co po prostu powoduje że jesteście mało wiarygodni i po prostu żałośni.Zamiast się trzymać swoich, jak najbardziej wartościowych tez.To wy siejecie po tych merytorycznych argumentach takie faryzeuszostwo. Najwyraźniej hormony wam arbitralnie każą tak robić, i pomimo doświadczeń czym to się zazwyczaj kończy, to wy to ciągle, nieustannie to uprawiacie.Łączenie takich przeciwstawnych tez, jedynie wam będzie szkodzić coraz bardziej, a jedynie na tym skorzystają te parszywe hipergamiczne postacie i żyjące swojej bańce normiki z cuckoldami, którzy dalej będą z aprobatą uznawać swoje, idiotyczne tezy na temat was samych, jak i tych babach.

W społeczeństwie którym kobiety są postawione na piedestale, a mężczyźni na samym dnie (mowa o zachodzie), to wy macie czelność tak siebie hormonalnie oszukiwać i szerzyć podwójna moralność.Zamiast tego powinniście całkowicie objąć szaty mizogini, która sama w sobie jest bardzo dobra.W końcu racjonalne argumenty, zdrowy rozsądek i obiektywizm, jasno widać że korelują podobieństwem z mizoginią, a także mają podobne zdanie o kobietach.Wystarczy spojrzeć na wszelkie ruchu feministyczne, grupki bab na fb, czy też na same znaleziska na waszej zatoce w której teraz jesteście.Jasno widać obłudę bab i ich białorycerzyków.Gorycz i nienawiść nie będzie dobrym kierunkiem, chłodna kalkulacja i brak przymusów hormonalnych będzie lepszym wektorem działań.

Pamiętajcie, że nie jesteście jakimś ruchem pejoratywnym, tylko orężem którzy może w końcu jawnie pokaże parszywośc bab.Bo dowody są jak na wysunięcie ręki.I nie róbcie siebie takich ofiar, znajdźcie rzeczy które wam sprawią przyjemność a także was rozwiną umysłowo i będą wywoływać pozytywne normalne, a nie namiętne emocje.Wegetacja i ciągłe taplanie się w bagnie (mam na myśli, czytanie wypocin innych ludzi jak to mają źle), powodują większą stagnacje a w najlepszym przypadku stałość, która pewnie jest na mizernym poziomie.

Nie chcę wyjść na jakiegoś mętnego coacha, mimo wszystko sądzę że za pomocą zdrowego rozsądku, braku hormonalnego przymusu i czystego obiektywizmu, w końcu przesuniemy szale zwycięstwa na naszą stronę.Awersja do kobiet to przyszłość, panowie budźcie się. Viribus Unitis !

VIRIBUS UNITIS!

#przegryw #mizoginia #blackpill #takaprawda #takasytuacja #racjonalizm

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed407041487ee2d07aa7b6d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę
  • 12
EzoterycznyOrangutan: Krecią robotę na wykopie robi użytkownik @Blackpill_RAW. Sprowadza blackpill do takiego absurdu, że przez to nikt nie traktuje czarnej pigułki poważnie. Wg niego tylko mężczyźni z poniższego zdjecia są pożądani przez kobiety, a reszta to odpady genetyczne. Gość jest szkodnikiem, najprawdopodobniej normickim trollem robiącym bekę z przegrywów.

Zaakceptował: marcel_pijak
źródło: comment_1590959793K7PoEuBRPJ4Qi13qIYIEHy.jpg
@AbZu_Raymond: Tak zalezy od genow, piotr z stodoly moze miec 185cm wzrostu , szerokie barki ,niebieskie oczy , pelne wlosy i brode a oskarek z wilanowa moze byc łysy w wieku 17 lat , mieć łoniaki na twarzy i tradzik miec 170cm wzrostu , i byc chudy
@AbZu_Raymond: nie wychowalem sie w polsce , ale rozumujac na logike dzieci ze wsi powinny byc ladniejsze i zdrowsze bo lepsze , naturalne jedzenie, lepsze powietrze , czesto wiecej ruchu na dworze itp