Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
Po 3 latach nieudanego związku postanowiliśmy się rozstać z dziewczyną , po paru miesiącach zaczynam walkę z portalami randkowymi itp. Poznałem dziewczynę która ma 22 lata, więc jest 8 lat młodsza ode mnie, wydaję się spokojna, mieszka w tym samym mieście, na początku się zraziłem ponieważ robi straszne błędy typu "minoł" , więc postanowiłem przenieść relację na telefon, porozmawialiśmy większą godzinę i wydaję się spoko, mówi z sensem , pracuje, ma prawko, więc dziwią mnie te błędy ale nie brnąłem w ten temat. Wypadałoby ją zaprosić gdzieś żeby poznać iiii teraz jak to rozegrać. Czy zaprosić do siebie do domu na herbatę ? ja czułbym się pewniej, jednak z drugiej strony skoro wypowiada się z błędami tooo może być jakąś dziwną laską która zacznie mnie nawiedzać w domu , może lepiej żeby nie wiedziała gdzie mieszkam :D drugą opcją jest spacer w spokojne miejsce park, jeziorko itp albooo gdzieś na mieście :D Śmieszne jest to że jest dosyć ładna, młoda i mi się podoba jednak pomiędzy jej odpowiedziami pisemnymi a tym jak się wypowiada przez telefon jest niebo a ziemia :D dlatego mija większy tydzień wypadałoby sprawdzić ją realnie żeby nie tracić czasu ale eh jakoś nie jestem przekonany przez to wszystko :D

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed3aea41487ee2d07aa7a8c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
OP: @Likenavy niestety mieszkaliśmy razem z dala od swych rodzin i po czasie było to raczej przywiązanie . Ciągłe kłótnie o byle co i tak człowiek w tym tkwił , lata leciały a zero perspektyw na jakieś dziecko itp , różnica charakterów a że człowiek razem siedział tyle lat to jakoś nie miał odwagi się odzwyczaić.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua