Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie rozumiem fenomenu tego gościa ani tego drugiego XD. Czym on się wyróżnia na tle innych ogólnoświatowych YouTuberów że jest najbardziej znaną osobą na platformie 105 mln subskrybentów a jak ktoś nie wie, w co wątpię jest to PewDiePie. Zaczął nagrywać swoje pierwsze filmy na platformie z minecrafta 9 lat temu. Tak przewijając sobie jego cały kanał nagrywa jakieś tam gierki a ostatnio dużo minecrafta, czasem przegląd reddita ( głównie memy ) jakieś pogadanki na streamach z widzami na spokojnie. Nie nie mam bólu dupy, napisz mi ktoś proszę co on takiego zapoczątkował że ma taką teraz popularność? xD Jego content jest jak 2137 innych aktualnie niczym się nie wyróżnia i nic nie dodaje nowego na kanał.
Tak samo mowa o streamerze " Ninja " taki gościu od Fortnite co był w pewnym momencie najbardziej znanym streamerem na platformie twitch. No #!$%@? co on zrobił takiego w tym forcie? XDD Przeglądając jego aktualne streamy/clipy z twitcha na YT wrzucane to nie gra za dobrze. Powiedziałbym nawet że gorzej niż przeciętnie, reakcje jego są strasznie wolne tak samo z budowaniem.
Wytłumaczcie mi proszę fenomen obu ludzi, czym oni takim zasłynęli poza robieniem tego co zrobiło w tym samym momencie 90% innych twórców? Już nawet polski YouTuber friz co stworzył dom ekipy i teraz przebywa w USA robi lepszy content niż przegląd 21/37 memów z reddita.
#pytanie #youtube #twitch

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed3a7dd1487ee2d07aa7a82
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie rozumiem fenomenu tego gościa a...

źródło: comment_1590940362907rQTVosUOItKU88cgJ14.jpg

Pobierz
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: nie jestem w 100% pewny ale z tego co kojarze PewDiePie wybił się na horrorach (szczególnie Amnesii która btw jest spoko gierką ( ͡° ͜ʖ ͡°)), natomiast Ninja był prosem w Halo 3 a potem przeniósł się na Fortnite akurat jak gra zaczęła zdobywać coraz większą popularność.
OP: @maminternetnapegasusie: Tak, już się biorę za " analizę " wybicia się YouTubera oraz streamera XDD. Najprawdopodobniej nie doczytałeś do końca i nawet tagu nie odczytałeś że jest w nim zawarte #pytanie a zresztą jak wiesz jak to się stanęło to wypadałoby napisać. A nie czekaj nie napiszę bo mam wysokie EGO XDD.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua