Wpis z mikrobloga

@devones:

poprzednio pisałem że gdy:

protestują biali spokojnie i dostają ostro za to w pałami i gazem.

DINDU palą sklepy i #!$%@?ą wszystkich kto jest innego koloru i dostają za to darmowe itemy ze sklepów.

HA TFU

słabi przeciwko "silnym"(dindu)
mocni przeciwko "słabym"(białym)
  • Odpowiedz
@ediz4: nie, ale widzę gdzie jest tej policji zbyt dużo podczas gdy mogłaby być gdzie indziej?

stary naprawdę nie wiem czego ty bronisz, policja zakatowała jakiegoś typka, banda kretynów wykorzystała to jako pretekst do okradania sklepów, policja zamiast zająć się bandytami to wali gazem do w miarę spokojnej manifestacji i odpycha jednego gościa w pięciu bo śmie im odpyskować ale tak naprawdę nic im nie robi, jakby takie rzeczy działy się
  • Odpowiedz
@Czarzy: Bo to się zawsze dzieje w USA lub w innych krajach gdzie jest tzw. multi - kulti. Ty budujesz jakiś obraz działań policji na podstawie kilku filmików - zapewne w czasie gdy okradają sklepy to sobie piją kawę a nie bronią np. budynków użyteczności publicznej.

Ameryce to nagle wzór cnót wszelakich i policja z RIGCZem?....

Nikt tak nie powiedział. Twierdzę jedynie że na podstawie kilku filmów z okradania sklepów nie
  • Odpowiedz
@ediz4: ja na powyższych urywkach widzę jedynie pałowanie gościa w 5, trzaskanie gazem w idącą spokojnie kobietę, popychanie i rzucanie jakimś gościem (białym żeby nie było), czyli typowe przykłady niekompetencji i nadużycia władzy, tyle chciałem skomentować, nie twierdzę że ich w ogóle nie ma nigdzie tylko psują sobie opinię podobnie do naszych wspaniałych funkcjonariuszy, później się dziwić że ich się nie lubi.

Nawet nic o multi kulti nie wspomniałem, widocznie masz
  • Odpowiedz
U nas pałują ludzi którzy zachowują się w cywilizowany sposób, tam rabują sklepy i wszczynają burdy uliczne, to nie są takie same protesty.


@kubaszub: No na nagraniach ewidentnie widać, że rabujących atakuja xd
  • Odpowiedz
@Mathas: Użycie wszelkich możliwych środków nawet broni ostrej w czasie pandemii jest jak najbardziej uzasadnione, ludzie nie noszą masek podczas tych protestów (nawet policjanci), epidemiolodzy już przewidują kolejne 2mln zakażonych ze względu na protesty czyli kolejne 60-100k zmarłych na covid.
  • Odpowiedz
@Mistrz_Motyl: ale modelu Niemieckiego czy np angielskiego?
Nie wyobrazam sobie w stanach policji bez broni jak w UK. Skads sie te szerokie uprawnienia policji wzięły. Śmiem twierdzic, ze w wielu europejskich krajach policja jest nieudolna. Choćby w polsce. A nieudolna policja to zagrozenie dla prawych obywateli.
  • Odpowiedz
@Mistrz_Motyl: jak widzę filmik z tym facetem z siekiera co pl policja wywalila w niego magazynek a trafiła raz. Albo jak zatrzymują i legitymują cie bez podstawy prawnej, jak tego typa z protestu przedsiebiorcow (co zaslaniali się art 15 z ustawy o policji, a art 14 precyzowal kiedy obowiazuje art 15). Jak widze w rodzinnym miescie, jak policja boi sie wejsc do sasiada kryminalisty ( z bloku obok) tylko krzyczą do
  • Odpowiedz
@RozbrykanyKartofelek: To właśnie fundamentalne problemy społeczne i nieudolność policji maskuje się coraz szerszymi uprawnieniami służb mundurowych. Odbierając jednocześnie wolność.
Przykład nr 1. Jeszcze do niedawna policja nie miała możliwości dokonywania wyrywkowych kontroli obywateli czy zatrzymywania pojazdów. I tak powinno być. Ale podniósł się raban, że pijani kierowcy, że dzieci noszą tony heroiny w plecakach! I cyk, zmiany kodeksów...
Przykład nr 2. Policja nie potrafiła prowadzić śledztw. Mnóstwo spraw karnych było uwalanych
  • Odpowiedz