Wpis z mikrobloga

Jak policja nawołuje do rozejscia się a pojedyncze osoby zgrywają kozaka "no co mi zrobisz" a po chwili rączki podniesione jak leżą na ziemi to wielkie zdziwienie


@Arachnofob: no tak, wychodzisz protestować, przyjeżdża policja i każe ci iść do domu, więc przepraszasz policjanta że chciałeś okazać swoje niezadowolenie i grzecznie zawijasz sie do domu? Zajebisty protest, taki gównowarty.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aokx: @vin42: @martin_villian: @kinesin1000: możecie mi powiedzieć czemu l liczycie lub cieszycie się z brutalności policji? Bo kradli? Napewno wszyscy tam plądrowali i każdemu się to należy? Czy gdyby protest przebiegał pokojowo też byście byli przeciwni? Nie uważacie że sytuacja, w której policja któryś raz w tym roku zabija niewinnego człowieka jest bulwersująca?


Zawsze jak czytam na wykopie że Polacy lubią być pod butem
  • Odpowiedz
Widziales zeby tanajno rabowal apple store? No chyba nie wiec nie wiem skad wnioski ze polska policja jest lagodna? Mysle ze jakby trzeba bylo to tez by tak traktowala protestujacych.


@Satan696: przede wszystkim tam go nie powinno być - nie wykonywał też poleceń funkcjonariuszy. Tak - polska policja jest łagodna nawet jeśli brać policję zza zachodnich granic.
  • Odpowiedz
Oglądałem już kilkadziesiąt urywków z okradania sklepów, bicia ich właścicieli, gdzie jest wtedy ta wielka, hamerykańska policja? Gazuje rowerzystów?


@Czarzy: No tak bo powinni obstawić każdy sklep a jak wiemy jak chcesz jakiś okraść to idziesz na ten przy którym stoi policja.
  • Odpowiedz
@ediz4: Nie jest lagodna, skoro dopuszcza sie uzywania gazu i palek wobec spokojnego tlum a na dodatek tego co jakis czas jest przylapywana na lganiu. Dodatkowo to nie zachodni policjanci tylko polscy zabili typa paralizatorem na komisariacie.
  • Odpowiedz
@Satan696: Jest łagodna a to twoje używanie pałek to jedno zdjęcie z internetu. Gazu się używa jak tłum nie wykonuje poleceń. I przestań pierdzielić tylko obejrzyj jak się rozbija protesty we Francji czy w Belgii bo szybko byś zatęsknił za polską policja. Oblężona twierdza mocno.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@devones: policja cwaniakuje do jakichś pożytecznych idiotów z antify, ale do typowych BLMów rabujących sklepy nie podejdą nawet, bo się boją.
  • Odpowiedz
@ediz4 ale kto mówi o obstawianiu, przecież większość sklepów jest w konkretnych dzielnicach i wystarczy posłać tam kilka radiowozów z asystą wojska, armatki wodne, wiadomo że wszystkiego nie obstawia ale z tego co widzę to w ogóle nie ma ich w takich miejscach, tylko pacyfikują protesty gdzie jest w miarę spokojnie (na ile spokojnie może być podczas protestów)

Po prostu nie ma co porównywać i gloryfikować policji w USA bo to
  • Odpowiedz
@Aokx: @vin42: @martin_villian: @kinesin1000: możecie mi powiedzieć czemu l liczycie lub cieszycie się z brutalności policji? Bo kradli? Napewno wszyscy tam plądrowali i każdemu się to należy? Czy gdyby protest przebiegał pokojowo też byście byli przeciwni? Nie uważacie że sytuacja, w której policja któryś raz w tym roku zabija niewinnego człowieka jest bulwersująca?

Zawsze jak czytam na wykopie że Polacy lubią być pod butem
  • Odpowiedz