Wpis z mikrobloga

TVP pyta kandydata Trzaskowskiego, dlaczego jego dziecko nie poszło do komunii. W ten sposób TVP łamie Konstytucję RP, a równocześnie sugeruje, że nieposłanie dziecka do komunii to coś wstydliwego, z czego kandydat musi się wytłumaczyć. To też jasny sygnał do wszystkich innych rodziców w Polsce, których dzieci do komunii nie poszły, żeby za bardzo się tym nie chwalili

#neuropa #ateizm #bekazpisu #bekazprawakow #znalezionenafacebooku #polityka
  • 15
@Catit: Moje dziecko nie może iść do komunie, bo jest nieochrzczone. Jak będzie dorosłe, to może się ochrzcić i iść do komunii, a nawet zostać księdzem, mnie to wyjebongo. Ale nie będę go skazywał na to, na co skazała mnie moja matka, poprzez uczestnictwo w lekcjach religii: targanie za uszy, ciąganie za włosy na karku, bicie linijką, ośmieszanie, wywoływanie poczucia wstydu, straszenie jakimś piekłem gdzie diabły itp.
@Catit zacznijmy od tego, że trzeba mieć ostro #!$%@? we łbie żeby w pierwszej kolejności dziecko w ogóle ochrzcić. Rodzic który dobrowolnie oddaje swoje dziecko we władanie zbrodniczej, pedofilskiej organizacji jaką jest KK bez jakiejkolwiek możliwości wystąpienia z niej czy usunięcia jego danych osobowych z rejestru musi być ciężkim zwyrodnialcem.
To też jasny sygnał do wszystkich innych rodziców w Polsce, których dzieci do komunii nie poszły, żeby za bardzo się tym nie chwalili


@Catit: A może właśnie sygnał, żeby zacząć się tym chwalić? Żeby było widać, że to nie jakiś margines, tylko całkiem sporo ludzi...
@Shatter: @Drogomir: Druga część, w przeciwieństwie do wiadomości TvPis, to prawda, mieliśmy księdza który się nad nami znęcał, a jak nie wiesz jak się ciąga za włosy na karku, to sobie wyobraź. Poza tym było też ciąganie za baczki, albo robienie tzw "czołgu", tzn przejeżdżał zamkniętą ręką od czoła do tyłu głowy, dociskając tak by bolało. Jesteście po prostu za młodzi, kary cielesne dawniej w szkołach to była norma, ale
@Shatter: Na milicję jak coś. Nie można było się rodzicom poskarżyć, bo dostałbym #!$%@?, a ty mi tutaj o milicji wyjeżdżasz, weź już skończ i się nie kompromituj. Nie dyskutuję z tobą więcej bo mi się nie chce, nie znałeś realiów i się wymądrzasz.
tagujesz "ateizm" a na vikop czytałem że dziecko miało iść do komunii ale zmienili zdanie


@Shatter: przecież ten tag nie odnosi się bezpośrednio do Trzaskowskiego