Wpis z mikrobloga

- Siedzi człowiek w pracy i projektuje 8 godzin stronki i systemy indywidualne.
- Wraca człowiek do domu i grafikuje z 3h do własnych projektów z kolegą (tworzymy nowy silnik sklepowy od ponad roku)
- Później otwiera DAWa i tworzy muzykę z 3h, bo ma nowe dwie wokalistki i trzeba zrobić im bity, aby miały do czego śpiewać. (inwestycja na lata XD)
- Dzwoni znajoma i prosi bardzo, aby poprawić miks za hajsy, bo gównostudio zrobiło #!$%@? (tak to jest jak biorą 55zł za miks XD ) kolejne z 2h zejdzie...

Po 16h roboty otwieram sobie piwko przed spaniem
I widzę komentarz pod jakimś wpisem

Damianowski ALKOHOLIK siedzi tylko i pije całymi dniami coś tam coś tam XD
Wchodzę na profile tych osób, wiekszosc tagi przegryw, kononowicz i inne gówna

KURŁA XD aż normalnie śmieszne patrzeć jak ograniczeni są ludzie
TOŻ TO JAK DWA RÓŻNE ŚWIATY
Ktoś na mieście mnie zapytał i często też na wykopie KIEDY NOWY CHALLENGE XD
Wy chyba sobie nie zdajecie sprawy ile to czasu zajmuje i jakich wyrzeczeń potrzeba aby taki challenge dokończyć.

Szkoda, trochę że patrzymy przez taki malutki pryzmat osobowości
aaale w sumie to #!$%@?ć to i nie warto się przejmować

Inni i tak wiedzą lepiej XD

JEST weekend
OTWIERAM PIWKO I ZDRÓWKO

Taka mała refleksja

#pijzwykopem #grafika #grafikakomputerowa #produkcjamuzyki #gownowpis #przemysleniazdupy #100browarowchallenge
Damianowski - - Siedzi człowiek w pracy i projektuje 8 godzin stronki i systemy indyw...

źródło: comment_1590794060nxvrKA1BfKNjLQMnCDcGwm.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gdybyś miał robić ten czelendż jeszcze raz, robiłbyś?


@Ringkobing: jako ten? nieee...za dużo pracy i wysiłku. To tak się wydaje, ale wybrać piwko, zrobić fajne foto i napisać recenzję to z 2h zeszło ot tak. + 2h na odpisywanie na komentarze xD Może za 5 lat xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damianowski: kurde szczerze podziwiam że ci się chce. Jestem grafikiem, do FLa miałem 2 podejścia i tak średnio. Programowałem przez ostatnie pół roku pracę inz. Wiem ile to jest roboty. Jakie bity robisz?
  • Odpowiedz