Wpis z mikrobloga

@Kondzio11121555 Coś musiał #!$%@?ć, żeby policjant użył środka przymusu, jakby był posłuszny funkcjonariuszowi od początku to by go nie powalił na glebę. To, że policjant nie miał wyczucia to inna kwestia, ale ja bym był posłuszny i wykonywał polecenia, zwłaszcza mając na uwadze bezpośredniość amerykańskiej policji
  • Odpowiedz
@Davidozz: Ten policjant miał wcześniej 16 nagan i po całej akci został zwolniony. Także nie, nie musiał nic odawlać żeby podpaść komuś kto oficjalnie został przyłapany na nadużywaniu władzy 16 razy. Cholera wie ile razy robił to bez nagan, pewnie też sporo, bo skoro po 16 naganach normalnie pracował na tym samym stanowisku to nie za bardzo jest się czym przejmować. Dopóki się nie będzie iskrą która zaczęła spalać całe
  • Odpowiedz
  • 1
Ten policjant miał wcześniej 16 nagan


@DiscoKhan Przydałby się jakiś punkt odniesienia, bo #!$%@? wie co ta liczba w ogóle oznacza. Czy to dużo, czy mało za okres jaki pracował w policji? Za co można dostać i za co dostał te nagany? Bo równie dobrze mógł być #!$%@? i wyłapać nagany za nadużywanie władzy, albo mógł też zdobyć je za jakieś pierdoły, typu rozlana kawa w radiowozie.
  • Odpowiedz
@grzsci: po co tak dochodzić? W zależności jaki pogląd reprezentujesz powinieneś bronić Policjanta wykonującego obowiązki albo Biednej uciśnionej mniejszości, racjonalne podejście do sprawy na wykopie? Proszę Cię, kto to widział...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@DiscoKhan: wtf, 16 nagan to już dawno powinni mu podziękować. Ale widzę #!$%@? w południowych stanach wiecznie żywe, pół wieku temu traktowali czarnych jak śmieci, mimo prawnego zakazu na terenie całego państwa i patrząc po tej aferze to niektórym dalej brakło czasu na zrozumienie jednej, prostej rzeczy - że kolor skóry nie warunkuje ludzi na lepszych i gorszych. No ale cóż, #!$%@? to tam było spore, uważać w XX I
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@buczubuczu: wykopki nie wiedzą po prostu czym jest systemowy rasizm w USA. Tam będąc czarnym z marszu jesteś traktowany jak potencjalny przestępca. To tak jakby w Niemczech policja każdego Polaka w samochodzie traktowała jak złodzieja. I od razu przeszukanie, zatrzymanie do wyjaśnienia a jak cos będziesz się sprzeciwiał to kulka między oczy. Tak to mniej więcej wygląda w USA. Tam jak policjant sobie uroi, że mu się sprzeciwiales to pif
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@auCwSlorpoaSh5TGXogPfUDhO8s9EJ99ecW: #!$%@? jakości zdjęcie, ale jak porównasz z innym materiałem filmowym to zobaczysz, że to paramedics. W momencie jak wkroczyli do akcji to gość zszedł z Floyda, oni natomiast go nie dociskali tylko przenieśli ma nosze. Ja wiem, że dla większości tutaj to nie będzie miało znaczenia ale dbajmy o pozoom dyskusji nie szerząc fałszywych informacji.

@grzsci: @Andi128: #!$%@? jacy odklejeńcy xD Nagana za rozlanie kawyw
  • Odpowiedz
#!$%@? jacy odklejeńcy xD


@Nakimesis: Skoro nie jesteś w stanie odpowiedzieć co te 16 nagan oznacza, to po co włączasz się do dyskusji?

Nagana za rozlanie kawyw radiowozie, a drugi jeszcze przyklaskuje takiej dobitnej
  • Odpowiedz