Wpis z mikrobloga

@hustle: Mirku, to moja pierwsza szosa, więc jakikolwiek rower by to nie był, napisałabym pewnie mniej więcej to samo. Na razie przejechałam skromne 90 km, ale jestem bardzo zadowolona. Ciągle mam przed sobą wizytę w serwisie, żeby mi podregulowali przednią przerzutkę, bo trochę trze na większości przełożeń. Poza tym uważam, że fabryczne hamulce są dość słabe, cała reszta na plus. Rower jest wygodny, szybki, solidny, a przy tym piękny. (
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hustle: 3,5k km w zeszłym roku, w tym koło 500 na RC120 - również pierwsza szosa i jestem zakochany. Jedyne co mi sprawiło problemy to stockowe pedały (rozleciały się dosyć szybko, ale wymieniłem na decathlonowe najtańsze do szosy i dają radę) + tylne koło (szprychy pękały ze względu na moją znaczna masę, koło w tym roku wymienione i żadnych problemów nie uswiadczam). Nie mam większych zastrzeżeń - z perspektywy czasu
  • Odpowiedz
@jebediahkerman: @ZgnilaZielonka: Wielkie dzięki Mirki moje złote. Zdecydowałem się jednak na tańszego tribana rc100 (tego za 1199 zł), a różowa wzięła zwykłą setkę (za 999 zł, tą która już nie jest dostępna na stronie Deca. Akurat trafiła się ostatnia sztuka na magazynie i to w rozmiarze różowej). Byliśmy w Decathlonie i kurcze - tańsza 100, miała lepszy "feeling" z jazdy oraz o dziwo lepsze hamulce (mimo, że ma
  • Odpowiedz
@MentorPL: ooo to już rok minął :D sprzedałem go, bo trafił mi się poprzedni model decathlona na sorze ;) tak to pozytywne wrażenia, dobry sprzęt jak na początek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hustle: Prześledziłem tag i tak trafiłem ( )
Masz na myśli model 500? Aż taka różnica, że warto było zamienić? Bo może ominąłbym ten etap i od razu wziął ten optymalny xD
  • Odpowiedz
@MentorPL: tak, 500 ale z bodajże 2016 roku. No zdecydowanie jest różnica :) 3 blaty, klamkomanetki, hollowtech i o niebo lepsze hamulce. A wyrwałem go za 1000 ziko w fajnym stanie :)
  • Odpowiedz