Wpis z mikrobloga

@Snap-Dragon:
Kiedy laska podczas rozmowy pyta cię gdzie pracujesz,czym się zajmujesz i co w wolnym czasie robisz a ty jesteś leniwym,roszczeniowym przegrywem z wykopu żyjącym na garnuszku mamusi to co odpowiadasz?
A- Odpowiadasz: Hur dur materialistko tylko na kasę lecisz.
B- Nie odpowiadasz nic,znajomość się urywa a na wykopie wylewasz frustracje.
C-Odpowiadasz prawde znajomość się urywa a na wykopie wylewasz frustracje.
D- Ściemniasz że to okres przejściowy licząc że jakoś to będzie
E- Odpowiadasz normalnie w międzyczasie szukasz roboty bo dociera do ciebie że taka wegetacja nie zachęca do ciebie kobiet

#pytanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder
  • 22
@Snap-Dragon: Mówię prawdę i dostaje sporo pytań, bo mam ciekawą pracę, ale potem na spotkaniu widzi moją mordę i czar pryska (σ ͜ʖσ)

Kiedy różowe zrozumiecie, że sporo wykopków nie jest życiowymi ofermami i jest w stanie ogarniać życie, tylko po prostu są nieatrakcyjni i jednocześnie nie chcą być bankomatem dla jaśnie księżniczki, która poleci tylko na hajs XD
źródło: comment_159074119207Rb7yxH1u8G1Zt4TxSkjd.jpg
@Snap-Dragon: Mowie, ze nie chce rozmawiac o pracy bo pytanie "czym sie zajmujesz" na takim początkowym etapie jest schematyczne i zabija emocje. Różowe troche uwielbiaja rozmawiac o pracy, spełniac się wiec jak slysza taka odpowiedz to nastepuje seria innych- ale, ze co? nie lubisz swojej pracy? Wiec odpowiadam dalej , ze to nie ma znaczenia bo jest godzina 20 wieczorem i jestem po pracy i jest dwiescie milardow tematow do przegadania
@TwujKoshmar: Jeśli tylko dobrze mi się z nim gada i nic poza tym to materiał na friendzone, nie sądzisz?
Nie napisalam nigdzie, że sam fakt mieszkania z rodzicami to problem, tylko pasożytowanie na nich. Oczekiwanie, że chłop nie będzie pasożytem to wymagania?
@Snap-Dragon: a co, jakbys wskoczyla mu do lozka na pierwszej randce to by byl material na meza? co bys chciala wiecej robic na pierwszym spotkaniu poza rozmowa ew. piciem alkoholu i jakimis caluskami?
edit: wiesz ze sa takie sytuacje ze po prostu nie oplaca sie wyprowadzac od rodzicow jak jestes sam? np masz prace w tym samym miescie itd jakby taki czlowiek poznal kobiete o ktorej by myslal powaznie to na
@TwujKoshmar: Nigdy nie wskakiwałam do łóżka facetowi z którym już nie byłam w związku więc nie odnoszę się do tego typu pytań. Jeśli sama pracuje to nie mam prawa według ciebie oczekiwać że chłop nie będzie pasożytem? W końcu lepiej zapytać od razu, niż marnować swój (i jego także) czas. Nie moja wina, że nie pociągają mnie bezrobotne leniwe nieroby.¯\_(ツ)_/¯
@TwujKoshmar: Ja zaczęłam pracę mając lat 16 i pracowałam przez całe studia, zatem jeśli ktoś w wieku, w którym studia dawno powinien kończyć nie miał i dalej nie ma żadnej pracy to nie, nie warto. Jesteśmy skąpcami poznawczymi i wolę kandydata odrzucić niż poświęcać cenny czas na rozkminy z jakiego to powodu w tym wieku jeszcze nie ruszył siedzenia.
@vincent38: Czyli odpowiedź A czy C? ( ͡° ͜ʖ
@Snap-Dragon: ale chyba nie ma ludzi co żyją na garnuszku, w sensie nie pracują i rodzice ich utrzymują..

Przynajmniej ja nikogo takiego nie znam, fakt, masa osób mieszka z rodzicami, ale nikt z nich nie jest na ich garnuszku tylko prędzej odwrotnie, pomagają takie osoby finansowo i są zaradne.
@Snap-Dragon: a jaki przedział wiekowy ?

O ile mieszkanie z rodzicami jest ok, o tyle dalej będąc dzieckiem typu nie zarabia, wszystko za niego robią rodzice, nic nie potrafi zrobić już zdecydowanie nie.
Jak mówię nie znam nikogo takiego, dlatego pytam o przedział.