Wpis z mikrobloga

Jestem świeżym posiadaczem Switcha i mam dwa pytania:

1. Czy mogę bezpiecznie ładować swoje Nintendo Switch przy pomocy ładowarki Green Cella (chodzi dokładnie o TEN model)? Z tej ładowarki ładuje już swój telefon Xiaomi i MacBooka i nie miałem nigdy z nią żadnych problemów, ale w sieci wyczytałem, że ponoć Switch nie lubi się z innymi ładowarkami niż ta oryginalna z Nintendo, ma ktoś doświadczenie w tej sprawie?

2. To pytanie w sumie jest nieco powiązane z pierwszym, czy ktoś z Was korzysta z nieoryginalnego docku do grania stacjonarnego? Chodzi mi o np. TO, ponoć jest tu wsparcie dla Switcha, ale też znalazłem w sieci informacje, że nieoryginalne docki psują Nintendo Switch. Ktoś coś wie, używa?

#nintendoswitch #nintendo #switch #konsole
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@konradoryginalny: Niestety ładowarka może nie działać. Pstryczki są bardzo wybredne, a nawet istniej ryzyko ich rozdupcenia (,). Są zamienniki, na przykład ładowarki samochodowe od Bigbena. Są tańsze, nie licencjonowane, ale firma ma spore doświadczenie z akcesoriami i raczej nie zdarzają jej się wtopy.
Co do nieoryginalnych docków, to doświadczenia nie mam, ale raczej też szedł bym w stronę firm podukujących akcesoria typowo do swicha. Z tym
  • Odpowiedz
@konradoryginalny: Nie pamiętam już dokładnie ale z tego co wiem to nie inne ładowarki psują switcha tylko ladowarka switcha psuje telefony. Ale nieoryginalne ładowarki ładują, tylko zazwyczaj gorzej. Bo ładowarka switcha ma takie coś że w docku daje więcej V a poza nim mniej i dlatego nieoryginalne doki psują bo dają mniej a switch wtedy wymaga więcej.
  • Odpowiedz
innymi ładowarkami niż ta oryginalna z Nintendo, ma ktoś doświadczenie w tej sprawie?


@konradoryginalny: ponoc problemy zdarzaja sie tylko jezeli nieoryginalna ladowarka jest dolaczona do docku a nie bezposrednio do switcha. Sam laduje switcha od premiery z roznych nieoryginalnych ladowarek i o ile z v1 czesto jest problem ze nie laduje sie ciut wolniej niz rozladowywuje w trakcie gry, to z litem (i zakladam v2) nawet tego problemu juz nie
  • Odpowiedz