Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #redpill #bluepill

Jak szybko obalić #redpill ? Pomyślcie, jakim cudem tysiące lat temu mężczyźni zagadywali do kobiet i się rozmnażali na taką skalę, że obecnie nas jest 7 miliardów? No przecież wtedy nie było niczego takiego jak PUA, filmików na youtubie lub poradników jak zagadywać do kobiet lub lekcji edukacji seksualnej. Mężczyźni po prostu podchodzili i zagadywali. Ci którzy w tym ponosili porażki, bo byli nieatrakcyjni fizycznie lub po prostu nie wiedzieli jak się zachować po prostu kończyli swoje drzewo genealogiczne. Jak musisz oglądać takie filmiki, bo nie wiesz już naturalnie jak podejść do kobiety, czy to z winy #!$%@? mentalnego czy wielu odrzuceń spowodowanych słabym wyglądem genetycznym, oznacza to, że nie jesteś biologicznie przystosowany do posiadania dziewczyny i przekazania dalej swoich genów.
  • 27
@niewiemcorobic: Zależy w jakiej kulturze czy części świata, ale wiesz o co mi chodzi. Geny się nie zmieniają, mężczyzna zawsze musiał walczyć o samice, jak nie tysiące to setki lat temu. Jak myślisz, gdy nie było tych poradników, tutoriali itp to jak to się załatwiało? Ano gadką i świadomym, naturalnym podejściem, ale zanim to mogło nastąpić musiałeś się wykazać genetyczną przewagą.
@Lolistatrolista: Ale redpill tylko mówi jak zagadywać w lepszy sposób, by poznać psychikę kobiety i co wpływa na to że wybiera faceta do seksu a co nie. To również przeciwwaga do kłamst bluepillowych bredzących coś o charakterze i byciu uprzejmym, grzecznym i miłym. Nic nie obaliłeś. Redpill właśnie ci mówi jak masz się zachować i że bycie miłym, usłużnym i zgadzającym się na wszystko nic ci nie da. Ale trochę racji
nie ma czegos takiego jak "gadka" tzn.mowienie czegos zeby przekonac kobiete do sexu,albo jest zaintetesowna rOOchaniem albo nie i zadne gowno pua poradniki tego nie zmienia( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Johnnysinspolscyfani: jak jesteś 2/10 to nie ma, jak laska jest potencjalnie tobą zainteresowana ale chce cie lepiej poznać to jak najbardziej gadka ma znaczenie. Sepleniący, szybko mówiący, stresujący się, jakąjący faceci są skreślani, bo są odbierani jako potrzebujący
@Lolistatrolista:

Ale sam fakt, że musisz się uciekać do takich poradników by mieć SZANSĘ malutką, ale wciąż szansę, oznacza że po prostu chcesz oszukać twoje miejsce w selekcji naturalnej. To nigdy nie działa. Może do dupy post o tym napisałem, ale tutaj napisałem samą esencję tego o co mi chodziło. Ucieczka do poradników, by mieć szansę, zamiast być naturalem.


Nie, nie mówiłem o szansie, ja mówię o udoskonaleniu się. Ja już
tyle ze gadzi mozg kobiety i tak wie z gory komu ma dac dupy nawet bez wymienienia z osobnikiem jednego zdania,jezeli dostaje sie znaki nie werbalne od kobiety wtedy mozna zagadywac,jezeli nie to nie ma mowy o mitycznym rOOchaniu( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Johnnysinspolscyfani: Jasne, ona po 10 sekundach randki wie czy będzie uprawiała z tobą seks czy nie. Reszta to spoleczne uwarunkowania itp, itd. Ale znałem gości
@pijekubusplay: Jak jest naprawde prawidziwym chadem to moze byc nawet pedofilem i zeofilem a i tak porOOcha co udowodnilem moim eksperymentem na tinderze.Zreszta sam mimo bycia autystykiem wiem ze nie rOOcham tylko z mojej winy przez poprostu ignorowanie kobiet,mozna powiedziec ze jeszcze dokladam do tego interesu tzn.zeby nie rOOchac i marnowac swoj doskonaly ryj,wzrost i frame w akompaniamenice masy miesiowej wypracowanej 3latami stazu na silowni.Skoro wysuszali pochwe najwyrazniej znaczylo to poprostu