Wpis z mikrobloga

Bosak to jednak dzban. W TVN24 redaktor powiedział że dzięki kasie w UE polska się rozwija i to bardzo szybko. A Bosak że bez kasy z UE moglibyśmy się rozwijać również szybko. Nie może jednak podać takiego przykładu bo większość krajów jest w UE. Redaktor mu podał Szwajcarię , Norwegię , Białoruś Ukrainę oraz Macedonię - no i go zatkało #bosak Słaba ta jego kampania. #konfederacja Typowa gadka Korwina który podaje niewolnicze chiny jako kraj w którym nie dostaje dotacji od UE a rozwija się szybciej
Megasuper - Bosak to jednak dzban. W TVN24 redaktor powiedział że dzięki kasie w UE p...

źródło: comment_1590659624PjxCGBmccQvrJZwOicEXMQ.jpg

Pobierz
  • 79
@Megasuper: Ja tak zgaduję, że Bosak pije do raportów sprzed wielu lat, które pokazały, że obsługa dotacji jest prawie tak samo droga jak same dotacje, co sprawia, że równie dobrze moglibyśmy sami sobie niemalże równowartość tej kwoty wypłacić. To jest zgrabna manipulacja na dwóch polach. Pierwsza, to przeświadczenie, że koszty obsługi są winą UE, a nie naszej biurokracji - zresztą te koszta wiele lat temu spadły. Druga, to przeświadczenie, że skoro
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@barystoteles: prawda.
Natomiast dotacje nie mają nic wspólnego z "podniesieniem wydajności miejsc pracy".
Co to za fikołek?

Wg mnie państwo jest od tego, żeby stworzyć sprawiedliwe prawo, takie samo dla kazdego i go bezwzględnie przestrzegać. To jest pomoc dla przedsiębiorców - przewidywalne prawo które jednocześnie nie ma tysiąca artykułów które albo są ze sobą sprzeczne albo wymagają indywidualnej interpretacji, ja którą czekasz a po latach się okazuje że musisz zapłacić podatek.