Wpis z mikrobloga

Gdzie można najtaniej mieszkać blisko Polski (lub w Polsce) pracując zdalnie?

Wymagania:
- szybki Internet
- tanie mieszkanie
- (mile widziane) tanie inne opłaty - prąd, jedzenie (to nie jest aż tak ważne bo zazwyczaj wynajem mieszkania jest najdroższe)

Według tej infografiki na Ukrainie jest dosyć tanio. Gdzie indziej można żyć dosyć tanio wynajmując samemu?

#nieruchomosci #dom #mieszkanie #wynajem #ukraina
fefler - Gdzie można najtaniej mieszkać blisko Polski (lub w Polsce) pracując zdalnie...

źródło: comment_1590647974JAnVflSqbFTPD4jgsm3KZM.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@fefler: Tajlandia ;D trochę dalej od polski ale 1000 zł za studio z basenem na „osiedlu” żyłem tak krótko ale żyłem i pracowałem dla polskich firm. X lat temu. Albo ewentualnie Kambodża
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Problem w tym, że nie wiem czy określiłbym komunikację naziemną Bukaresztu jako naprawdę dobrze rozwniętą. Do tego dochodzi problem z tym, że nie ma nie tylko rozkładu, ale też tras. Same przystanki też zresztą praktycznie nie istnieją oprócz znaku z autobusem i tabliczki z numerem autobusu, który się na nim zatrzymuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fefler: Nie wiem jak bardzo chcesz przyżydzić, bo wystarczy wiocha/miasteczko na wschodzie polski. Za tysiaka na miękko byś coś wyrwał, nie wiem czy jest sens sie pchać na ukrainę dla oszczędności 2-3 stowek miesiecznie. Chyba, że jesteś uber skrnerą to nic ci nie poradzę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@benwatkins: Właśnie taki tysiak miesięcznie byłby dobrą ceną bo szukałem czegoś w swojej okolicy (pomiędzy Warszawą i Łodzią) i patrzę na OLX od najtańszych i są same ogłoszenia typu "pokój 25 m2 600 zł", a wchodzę w ogłoszenie i jest napisane "miejsce do spania w 5 osobowym pokoju. 1000 zł razem z mediami". Najtańszy "hotel" (1 pokój) to koszt 90 zł dziennie na jakieś wiosce.
  • Odpowiedz
Tajlandia ;D trochę dalej od polski ale 1000 zł za studio z basenem


@onea: Co można mieć w Tajlandii za 1000 - 1300 zł miesięcznie? W sensie co takie studio by zawierało? Własny pokój + własna łazienka + łączona kuchnia? Akurat na basenie mi tak bardzo nie zależy. Głównie mi chodzi o ciszę i w miarę dobry Internet.
  • Odpowiedz
@fefler: mogę odnieść się tylko do miejscowości chiang mai bo tam mieszkanie wynajmowałem ja miałem pokoj + sypialnia (sypialnia w sumie była w tym samym pokoju tylko podzielona taka przesuwna szyba plus do tego kuchnia i łazienka no i taki malutki balkon ale malutki malutki ;p ale był. Ja mówię o cenach 4 lata wstecz wiec dziś może być i 1500 ciężko powiedzieć. Mógłbym poszukać tego mieszkania gdzieś w sieci jest
  • Odpowiedz