Wpis z mikrobloga

17 dni bez alko, po długim cugu, tragedii nie ma tylko organizm nadal dochodzi do siebie, badania miałem to tylko lekko wątroba ucierpiala, żółte oczy już zeszły, został tylko ból żołądka bo się przyzwyczaja do normalnego jedzenia A nie raz dziennie albo w ogóle. Zeby przestać pić musiałem dostać padaczki po odstawieniu. Pozdro Mirki, trzymajcie się #alkoholizm
  • 10
@irekzrobzabeprosze łapki latały pierwsze parę dni, teraz już jest git. Codzień się #!$%@? bo rodzinka chleje dalej A mi obiecywali, że przestaną. Jaram trawę i mam tabletki na uspokojenie i sen, 3x dziennie tabletka i w końcu śpię chociaż po te 4h
generalnie mam tak ze 40 dni postu od alkoholu i prochow i pozniej wracam do sportu biore tez witaminy naprzemiennie a potrafie pic 20-30 dni pod rząd jakiego uzywasz magnezu ? gdzies kiedys wyczytalem ze najlepiej uzupelniac magnez banany + zamiast kawy czy herbaty pic kakao z wodą
@irekzrobzabeprosze ja chlalem po 15 piw 7,2 procent dziennie, wcześniej po 1,5 l wódki i jaranie wiader. Magnez biorę jakiś zwykły z witaminą b6 i elektrolity, nadwyżkę najwyżej wysikasz. Ja pije wodę z cytryną lub herbatki non stop i pomaga, dziennie potrafię z 10l płynów przyjac