Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dwa__fartuchy : byłem w 8 klasie podstawówki jak mi wycięli. Leżałem przez Wielkanoc i pamiętam jak mnie usypiali a później ktoś mnie zaczął budzić co było dość denerwujące bo cholernie mi się chciało spać. I ten ból - aż mi się przypomniało.
A dzisiaj właśnie różowa mi mówiła że ponoć wycięcie wyrostka zmniejsza o 25 % ryzyko choroby Parkinsona
  • Odpowiedz
@dwa__fartuchy: Miałem w życiu złamane obie ręce, nogę i jeszcze parę innych przygód, jednak tego złodupca wspominam najgorzej...W wielkim skrócie, ostre zapalenie miałem dwukrotnie w odstępie 15 lat, za drugą rundą była cienka linia do zejścia z planszy, wylew do otrzewnej, 3 dni odbijania się po naszych fachurach w kitlach, aż do wycięcia. Ogólnie nie polecam, opisał bym tą krzywą akcje szerzej, ale czas nagli, trza #!$%@?ç na Podatki i Składki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dwa__fartuchy: 3 razy w szpitalu z objawami zapalenia z czego przy pierwszej wizycie karetki lekarz był pijany, matka to wyczuła i go wygoniła bo chciał jakieś zastrzyki dać. Rodzice dali warunek, albo zabieracie do szpitala albo dzwonię na policję że lekarz pijany. Uspokoiło sie na 4 lata. Po tych 4 latach znów się zaczęło, dwa dni bolało a na trzeci pękło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dwa__fartuchy: moi rodzice nie chcieli się nim ciągać.

Jaja z tym były bo to działo się w okresie egzaminów gimnazjalnych, lekarze podpowiadali rodzicom że mogę udawać. Dopiero bardziej szczegółowe badania pokazały podwyższone leukocyty kilka razy ponad normę. Nie wycinali bo na usg nic nie było widać.
Dodam że przed wyrostkiem ważyłem 45kg (chodzący kościotrup) a po wycięciu waga szła do góry jak szalona gdzie obecnie mam coś ponad 80kg
  • Odpowiedz