Wpis z mikrobloga

Dostałem SMS od @Netia_Official ze za 15 zł więcej podniosą na stałe parametry łącza do gigabit, odpowiedziałem ze OK

Chwile temu przyszedł mail z umowa i nowym okresem na dwa lata, o czym w SMS nie było mowy.

@Netia_Official czy wy się dobrze czujecie?

@OrangeEkspert moja umowa z Netia powoli dobiega końca, jestem w zasięgu waszej instalacji, potencjalny klient na łącze od was :)

#poznan #siecikomputerowe #internet
Pobierz PanSlon - Dostałem SMS od @NetiaOfficial ze za 15 zł więcej podniosą na stałe paramet...
źródło: comment_1590609149u2DHPUJl5EwSsS0Gts0nNQ.jpg
  • 8
@Pan_Slon: o widzisz, dobrze że piszesz bo miałem to zrobić w wolnej chwili. nie zrobię zatem. tymbardziej że płacę obecnie o wiele więcej niż w taryfie jako koszt inwestycji. więc najpierw to "spłacę", a potem mogę się bawić w zmiany. tak pewnie naciągacze z @Netia_Official przedłużyli by mi ten duży rachunek o dwa lata xD
@Pan_Slon: Sprawa jest prosta - jeśli w SMSie była mowa o regulaminie, który olałeś to może będą się sadzić, a może nie. Jak nie ma to to jest propozycja, którą możesz potraktować jako wyjście do negocjacji. W tej drugiej wersji zadzwoń do nich na spokojnie i powiedz, że 24 miesiące Ci nie odpowiadają i żeby Ci zaproponowali coś innego, jeśli chcą utrzymać Klienta.