Wpis z mikrobloga

@reca Jeśli chcesz dołożyć cegiełkę, żeby wspomóc naukowców to tak. Masz jeszcze alternatywy na platformie boinc - rosetta i world community grid. Nie wiem jak folding obciąża gpu ale może wycisnąć ostatnie soki.
@Ademu: Ooo Spoko! Mi sie w boincu podoba to ze masz przydzialane procentowo zasoby na wszystko, takze moze sobie spokojnie caly czas dzialac w tle nawet jak pracujesz. Folding jedzie mocno na grafice, Plotkova99 miala 500k punktow na dzien przy grafice ja po miesiacu torturowania trzech kompow 200k :). A Tego Klienta WCG zalaczylem nawet na chromebooku z pasywnym chlodzeniem i sobie tam powoli liczy.
@pigmaster Możesz też wrzucić na fona ( ͡ ͜ʖ ͡). Akurat OP jest lekkim projektem, podobnie jak ten z ludzkim mikrobiomem. Za to Mapping Cancer Markers mocno mi dociążał proca. Możesz dołączyć do narodowego teamu ( ͡~ ͜ʖ ͡°).
@pigmaster: A ktory to jest narodowy ? Bo jest Kilka Jak boinc@Poland - 809 czlonkow, Jest Poland - 69, Polish National Team z 18, A co do projektow to fakt, smash childhood cancer nawala taski, a Cancer Markers zawsze wisi.