Wpis z mikrobloga

Wczoraj przypomniałem Wam dwa fajne zestawy, a dziś o jednym i wyjątkowo - o beznadziejnym.

Zestaw Alien Avenger, czyli UFO z serii Space (6975). Został wydany w 1997 roku, składa się z 351 klocków i kosztował wg. Brickset 60 USD. Rodzice zabrali mnie do hipermarketu przed jakąś okazją, postawili przed półką z Lego i powiedzieli wyjątkowo: wybierz sobie coś, może być nawet największy zestaw. Wtedy jednak nie było fajnych dużych zestawów albo nawet żadnych fajnych z nieco mniejszych. No i z musu wybrałem ten statek UFO, który zapewne był największym zestawem. Kosztował z 400 zł, a kompletnie do mnie nie trafiał. Już na etapie budowania czułem zażenowanie modelem i wiedziałem, że trzeba to było rozegrać inaczej. ;)

Rozumiem, że zestaw komuś może się teraz podobać lub ktoś z Was może mieć z nim fajne wspomnienia. Do mnie jednak zestaw zupełnie nie trafiał. Specyficzny neonowy zielony, dziwne minifigurki, wielkie gotowe elementy, de facto brak możliwości przerobienia zestawu na coś innego. Ja nie polecam :)

#lego #legoveyna
V.....n - Wczoraj przypomniałem Wam dwa fajne zestawy, a dziś o jednym i wyjątkowo - ...

źródło: comment_1590581370tg4A38aqAaRhncHKXMSP4t.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@damw: ladne, rzeczywiscie to co podrzuciles. Ale co do zasady nie cierpie tych dwoch serii, zabieraja miejsce ktore mozna byloby przeznaczyc na cos duzo fajniejszego w ogolnym rozrachunku
  • Odpowiedz
ladne, rzeczywiscie to co podrzuciles


@Veyn: no to są jedyne fajne zestawy, które znalazłem dla siebie w tej serii

Ale co do zasady nie cierpie tych dwoch serii, zabieraja miejsce ktore mozna byloby przeznaczyc na cos duzo fajniejszego w ogolnym rozrachunku

To patrz to: https://www.lego.com/en-us/aboutus/news/2019/september/lego-interim-results-2019/

Top selling themes in the first half of the year were a mix of homegrown favourites and partner IPs. In no particular order they were LEGO®
  • Odpowiedz
dodaj do tego serial ninjago i masz gotowy sukces :)


@Igorsky: serialu nie oglądałem. Obejrzałem dopiero film, bo wcześniej nic nie wiedziałem o tym "uniwersum" :)
  • Odpowiedz