Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Znalazłem na tinderze fajną dziewczynę, oboje mamy 22 lata. W ciągu dwóch tygodni widzieliśmy się ze 4 razy, na prawdę ciekawie się to zapowiadało...
Po tych dwóch tygodniach znajomości musiałem wyjechać ostatnio na tydzień do Niemiec ( dodatkowe szkolenie w pracy z klientem).

Wczoraj zobaczyliśmy się, dwa dni po moim powrocie. Na wstępie oznajmiła "to nie ma pewnie większego znaczenia, ale chcę być z Tobą szczera i widziałam się z dwoma facetami z tindera kiedy Cię nie było, ale to tylko nic nieznaczące spotkania i już nawet z nimi nie rozmawiam... to co idziemy?"

Od razu odpowiedziałem, że już nigdzie nie pójdziemy a dla mnie znajomość jest skończona. Trudno mi było to mówić bo dziewczyna na prawdę mi się podoba (i wygląd i sposób bycia), ale wytłumaczyłem, że dała sobie aż dwie szanse na znalezienie kogoś lepszego. Skoro ciągle szuka to niech wraca skąd przybyła i niech szuka dalej... Zaczęła jęczeć, że się po prostu nudziła i oni nie mieli nigdy znaczenia. No ale wiadomo jak jest, może powiedzieć teraz co zechce, ale jak któryś z tej dwójki byłby lepszy to wczorajszego spotkania by nie było. I to jest absolutnie pewne, tu nie ma żadnych wątpliwości. Ja wiem, że początki znajomości i ślubu nie braliśmy, ale jeżeli się spotykam z jedną osobą to z innymi tego nie robię. Cały czas wypisuje, dzwoni, przeprasza i mówi że usunęła całą apkę, pokazuje screeny że z tymi typami nic nie pisze, prosi o jeszcze jedną szansę.

Trochę mięknę bo serio laska fajna... Trzymać się twardo czy dać szansę?

#tinder #blackpill #logikarozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ece49f2b940832ef250ebce
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 73
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ogólnie #!$%@?łeś się o nic, ale teraz już nie możesz odpuścić. Bo albo uzna cię za miękka faje której można wejść na głowę i przeprosić albo rozpuszczonego bachora który robi sceny i strzela fochy.
  • Odpowiedz
Zależy czy szukasz kogoś do poważnego związku z planami na przyszłość czy raczej osoby do wspólnej frajdy. Jeżeli ta 1 opcja to zastanów się, po 4 spotkaniach i pisaniu można już wywnioskować "czy to ten". Nie było Cię tylko tydzień a ta już zdążyła spotkać się z 2 osobami, nie wiesz ile razy może tyle samo co z Tobą. I teraz odpowiedz sobie sam na pytanie, czy Ty będąc na jej miejscu,
  • Odpowiedz
się po prostu nudziła


@AnonimoweMirkoWyznania: XDDD

Moja ex też przyznawała się do takich drobnych grzeszków, które miały nic nie znaczyć a chodziło bardziej o zmęcenie wody, żebym nie był podejrzliwy w bardziej poważnych sprawach. Skoro manipuluje i kombinuje już na tym etapie, to co będzie później...
Olej, chyba, że chcesz za parę miesięcy czuć się jak gówno, gdy znudzi jej się tak bardzo, że tych dwóch spotka, ale jednocześnie. Once a
  • Odpowiedz