Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy dzień jest dla mnie wyjątkowy.

Na dniach udaje się na odcisk moich zębów by przygotować się do zrobienia all in 4.

Nie mam brzydkich zębów ale niektóre są na włóknie szklanym a niektóre mam tak słabe ze już nigdy nie mógłbym mieć aparatu.

Pomijając fakt ze chciałbym mieć naprawdę białe śliczne zęby.
Finalnie dzisiaj przyszedł zwrocik z Niemiec wiec po dodaniu uzbierałem 40 tysięcy.

To ten dzień jestem po prostu szczęśliwy.

#przegryw #dentysta #zeby #implanty
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wroona11: Dzięki wielkie zobaczymy jak zobaczę nowy uśmiech to będę robić wszystko by stawać się dzień po dniu innym człowiekiem nowym człowiekiem.
Niedługo będzie psycholog on zadecyduje co ze mną począć - jakoś się przekonałem do tego.

Zobaczymy na ten moment to o niczym innym nie myśle tylko o tym aż mam motylki w brzuszku ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@Bunchars: Zęby to skarb... ja jakby nie patrzeć byłem w złej sytuacji mam problemy z zębami po dziadku to genetyczne ale z braku higieny również musiałem uzupełnić kilka zębów właśnie na włóknie szklanym. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@urzedniczatv: w sensie 8 implantów i na tym oba łuki? Tanio w sumie.

Ja jednak trzy łuki ogarniam na moście bo i tak w każdym z nich jeden filar musiał być przeleczony kanałowo i wzmocniony wkładem. Ale nad ostatnim się zastanawiam bo tam szkoda mi szlifowania aż dwóch zdrowych zębów i chyba skuszę się na implant o ile będzie taka możliwość bo jednak trochę tam siedział sam korzeń i różnie
  • Odpowiedz