Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Mireczki z pod tagów #bmw #pokazauto #e39 #e46 taką babcie zakupiłem 2 tygodnie temu. Mam problem z diagnostyką, to co można znaleźć w necie jest albo nieaktualne albo wymaga jakichś karkołomnych ustawień, żeby po tym nie działać. Kupiłem kabel (zielony od viakena chyba, trzeba demontować schowek, jest tak długa wtyczka) to działo tylko ista (Rheingold się nazywało) po win 10 64bit, inpa nie ruszyła, później kupiłem kabel (k dcan ze switchem niebieski) to zadziałała inpa, na win 7 32bit, ista na win 10 64 na tym nie działała. Mam jeszcze jakaś wtyczkę elm237 bt, ale tym to sobie mogę jedynie podejrzeć jakieś bieżące parametry. Babcia to poliftowe E39 2001dla vin polizei podam: WBADS11090GZ66920 po swapie na m52tub28 z E46 na osprzęcie z m54b22 z kompem przeprogramowanym przez mtune (podobno tak jest, muszę sprawdzić czy to się zgadza xd). Babcie kupiłem z tego względu, że inne E39 kombi po lifcie albo grzechotały jak ta słynna puszka ze śrubami i gwoździami i kopciły elegancko na szaro i były tak samo zgniłe:). W ciągu ostatnich 2 tygodni zrobiłem sprzęgło kompletne, bo było na małej tarczy założone i zalane olejem, uszelnienie skrzyni plus olej itp, jakiś czujnik klocków i jakieś gumki. Także mam pytanie o jakieś sprawdzone sposoby diagnostyki, dokodowanie kierunków przy zamykaniu z pilota i światła dzienne. No i prosiłbym o jakieś wskazówki gdzie spojrzeć i jak to eksploatować w miarę po ludzku. pozwalam sobie zawołać @sorek @Kudy @InterferonAlfa_STG
alejasienieznam - Mireczki z pod tagów #bmw #pokazauto #e39 #e46 taką babcie zakupiłe...

źródło: comment_1590522440IksG5O5mGgvwS41ajNznP2.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach