Wpis z mikrobloga

Mireczki biegowe pytanie, ktoś robił wkładki biegowe takie u fizjo ? Może napisać swoje wrażenia i czy warto ?
Mam problem na długich biegach i górskich z pęcherzami które mi się robią pod paznokciem (głównie paluchy) w następstwie czego zmieniam paznokieć. To nie problem obuwia bo już sprawdzałem różne modele i z wielkością też walczyłem.
Mam coś takiego że zadzieram palce do góry mocno na zbiegach i przez to je załatwiam - chyba ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Inna bajka to skłonności do problemów z pasmem, fizjo mnie namawia na wkładki i się zastanawiam czy warto i czy to faktycznie do różnych butów pasuje
#bieganie #ultra
  • 4
@arael: Ja miałem robione footbalance wkładki na pronacje. I to było tak ze jak biegałem dużo to już zaczynał się shin splits. Założyłem wkładki i od pierwszego treningu nic nie bolało, normalnie jak cud :D 300zl chyba zapłaciłem, ale w moim przypadku było warto bo nic nie pomagało
@arael: Robiłem wkładki u podologa. Dla mnie mega sprawa, warta każdej złotówki. Piszę jako amator. Używa w różnym obuwiu. Tak mi się spodobało, że zrobiłem drugie, bo nie chciało mi się cały czas przekładać ( ͡º ͜ʖ͡º)