Wpis z mikrobloga

CzlowiekSukcesu usunął dwa najbardziej wyplusowane komentarze pod swoim wpisem ze zmanipulowanymi informacjami po tym jak wszedł dzięki nim w gorące xD Przewidziałem to i zrobiłem kopię tego wpisu na web.archive: https://web.archive.org/web/20200526084844/https://www.wykop.pl/wpis/49668049/kilka-niepoprawnych-politycznie-faktow-odnosnie-lg/

#bekazprawakow #lgbt #homoseksualizm #neuropa
R187 - CzlowiekSukcesu usunął dwa najbardziej wyplusowane komentarze pod swoim wpisem...

źródło: comment_1590497543zCNxFFmnlFrdHLeUkH0dyP.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@R187: To jest ich stara taktyka - szerzyć kłamstwa, a jak ktoś je obali (a ich komentarze otrzymają np. 3 razy więcej plusów od ich wpisu) to po pewnym czasie usuwają komentarze (chodzi o to, aby wpis był jak najwyżej w gorących).

@wykop @m__b @a__s - powinniście coś z tym zrobić, usunięte komentarze nie powinny się liczyć do plusów w gorących dyskusjach.

Ten komentarz również ci usunął:
artpop - @R187: To jest ich stara taktyka - szerzyć kłamstwa, a jak ktoś je obali (a ...

źródło: comment_1590498761P8hW3IFKSr24UxYVOVg6O5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@R187: Tam jest więcej smaczków, między 20%-90% lesbijek dopuszcza się przemocy domowej, linki do książki z 1979 która nawet nie zawiera poprawnej definicji homoseksualizmu i jest uznawana za kompletny gniot. Cały ten zrzut "niewygodnych faktów" który jest tam zalinkowany to lista kompletnie tendencyjnego gówna. Przewiduje że linki z tego zrzutu będziemy widywać regularnie na wykopie, w tym na głównej z płomieniem.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: to były badania zanim jeszcze lewica dokończyła marsz przez instytucje i przejęła uniwersytety. W dzisiejszych czasach normalne jest np. że APA wydaje raport, w którym stwierdza się jednoznacznie, że terapie konwersyjne są szkodliwe i na podstawie tego raportu zakazuje się prawnie takich terapii. Kto był w składzie grupy? - działacze i sympatycy lgbt, osoby o innych poglądach nie zostały dopuszczone do prac, materiały niepotwierdzające tezy zostały odrzucone. To tylko jeden
  • Odpowiedz
@R187: dodaj komentarze w których rozmowa z jakimś gościem wygląda tak:
-Co to za wysryw?
-Przeczysz badaniom naukowym?
-Przecież metodyka badań na których oparto książke jest zupełnie z dupy. Mogę ci powiedzieć że 100% Polaków zjadło dziś na śniadanie parówki [1]
[1]Badanie zostało przeprowadzone w moim mieszkaniu
-Jaka książka?
-Nie znasz źródeł, które publikujesz?
-A co ja będę weryfikować, tam jest kilkaset informacji i źródeł
???????????????????
  • Odpowiedz
@malleonamalo:

Dlatego weźcie te swoje "badania" i je sobie wsadźcie w... nos.

Rozumiem, że konserwatyści (w tym niektóre organizacje katolickie) którzy nie tolerują homoseksualizmu i robią wiele aby takie osoby zdyskredytować (delikatnie mówiąc) są obiektywne a ich badania wiarygodne?

( ͡º ͜ʖ͡º)
Tu masz wyjaśnione jakie błędy zarzuca się np. Paulowi Cameronowi który zajmował się badaniem zjawiska homoseksualizmu.
Szczerze, to ja biorę pod uwagę, że trwa
  • Odpowiedz
@Demaxian: wy za to wykazujecie się prawdziwą erudycją, wklejając zawsze w odpowiedzi jedną z kilku kalek jakimi dysponujecie - wyżej mieliśmy okazję zaobserwować "nauka jest lewacka xD" oraz "a bo źli katole to cośtam".
  • Odpowiedz
@malleonamalo: Napisałeś w komentarzu że lekceważysz badania przeczące twojemu światopoglądowi i zamiast wyciągać z nich wnioski i zmienić punkt widzenia dalej upierasz się na swoim i jak typowy foliarz prawicy zaczynasz snuć #urojeniaprawakoidalne o agentach gejowskich w instytucjach naukowych. I ty się spodziewasz że ludzie po tym cię wezmą na serio.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@malleonamalo: słyszałeś o czymś takim jak brzytwa Ockhama? Serio wierzysz w to, że lewaccy agenci przejęli wszelkiej maści instytucje naukowe, żeby udowadniać, że homoseksualizm to nic takiego w imię czego? A może po prostu homoseksualizm to nic takiego, a homoseksualiści to ludzie jak ludzie?
  • Odpowiedz