Wpis z mikrobloga

Za kwotę rocznej dotacji z budżetu dla #tvpis zbudowano za rządów Tuska orliki w całym kraju. Aż ciężko to sobie wyobrazić, że można zrobić tyle dobrego za tą kwotę. Przez lata orliki służyły, służą i będą służyć ludziom. Co zbudował pis? Kiedyś tu pytałem, to nawet rządowe trolle nie potrafiły odpowiedzieć.

#bekazpisu #polska #budownictwo #pilkanozna
  • 28
@SzalonyFanMalysza: nie to, żebym się czepiał, ale czy mówisz o tych orlikach, na które sztuczną trawę dostarczał kolega Drzewieckiego, który to Drzewiecki był taki biedny, że jego żona kradła ciuchy w sklepach? Ludzie co z Waszą pamięcią?!! Orliki służą, zgadzam się, ale to był jeden z wielu skoków na kasę. PiS nie zrobił nic lepszego. Wszyscy to jedno wielkie gówno i dawno już straciłem nadzieję, że będzie lepiej. Zabawne jest to,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Can_I_help_you: Tu masz swoje racji, tylko chociaż po tych wałkach coś zostało, tak jak po długach gierka zostało w cholerę bloków (które są jakie są, ale w wielu miejscach to dobre 50% miasta, no i jest dach nad łbem), a co po pisiorach zostanie, to ostatnio się zastanawiałem i nie wymyśliłem niczego poza smrodem, wbitymi łopatami i jakimś tam symbolicznym mocno zasobem z mieszkania+
nie to, żebym się czepiał, ale czy mówisz o tych orlikach, na które sztuczną trawę dostarczał kolega Drzewieckiego, który to Drzewiecki był taki biedny, że jego żona kradła ciuchy w sklepach? Ludzie co z Waszą pamięcią?!! Orliki służą, zgadzam się, ale to był jeden z wielu skoków na kasę.


@Can_I_help_you Skoro orliki były skokiem na kasę i wałkiem, to czemu to wspaniałe prawo i sprawiedliwość przez 5 lat nie przedstawiło zadnych dowodów
@AnonimoweMirkoKazania bo żadna partia nie rozliczy nigdy poprzedników. Oni się żrą w tv, ale jadą ja jednym wózku. Lepiej pokrzyczeć i się rozejść. Jakby się wszyscy rozliczali uczciwie z każdej afery, a nie robili komisje śledcze, które nic nie wnoszą, to wszyscy by siedzieli w sztumie niezależnie od opcji politycznej. Rozumiem, że uważasz, że teraz też żadnych afer nie ma? Bo pewne jest, że nikt siedzieć nie pójdzie.
@cypol nie mam pojęcia na kogo głosować. Mamy w kraju duopol polityczny i to jest według mnie #!$%@?, a system polityczny sprawia, że de facto krajem rządzi jedna osoba - przewodniczący zwycięskiej partii. Co z tego, że posłów jest 460 jak każdy członek partii prezentuje tylko pogląd swojego przełożonego. Jest #!$%@?, ale nie mam pomysłu jak to zmienić.