Wpis z mikrobloga

@pietrek3121: Nie ma dowodów na to, że Kruger lub Matz wiedzieli, że ich sprzęt jest sprowadzany z Chin. To wydaje się nieprawdopodobne: jak to jest możliwe, że mogli nie wiedzieć. Ale nie ma nie tylko dowodu: nie ma cienia przesłanki, że wiedział.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Janusz_Rekina:

outsoricing jest wtedy jak masz swoje know how ale zlecasz wykonanie zewnętrznej firmie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Żeby być uczciwym - jakoś w początkach mieli parę oryginalnych produktów, nawet nie wiem, czy w tym momencie jakieś droższe audio to nie jest własny projekt (ale nie chce mi się sprawdzać, więc mogę się mylić). Jakoś na początku jak weszli w
@bobikufel Ja mam Live 7S i nie narzekam. Fakt, że telefonu używam do dzwonienia, SMS i przeglądania internetu + jakiś e-book więc testów na najnowszych grach nie przeprowadzałem. zdjęcia robi na tyle czytelne, że można wysyłać notatki bez problemu. Mam go już chyba 2 lata i jak na razie nawet rys na obudowie nie ma za bardzo, a miał u mnie ciężkie życie. Jedyne do czego mogę się przyczepić to brak gniazda