Wpis z mikrobloga

Ej wiecie co wam powiem miraski, że #rozowypasek do związku to tylko 23lv +. Sam jestem 23lv i z młodszymi jedynie są problemy, kto zna moją akcje z poprzednich wpisów to wie o czym mówię, a kto nie zna to:
https://www.wykop.pl/wpis/49422493/mirki-mam-skomplikowana-sprawe-z-rozowypasek-miano/
I powiem wam, że jak jeszcze będę się skłaniał ku stałemu związkowi to tylko z laską 23lv+ a najlepiej 24/25. Bo są to rozowe które poznały już trochę życia i nie są aż tak emocjonalne i imprezowe jak małolaty. Często taki 24/25lv już jest po studiach albo na ich końcówce i ma stałą pracę. A wy co sądzicie, jak związek to z młodszą czy starszą i który macie lv? A #rozowepaski co sądzą o związkach z rok/dwa młodszym facetem przy 24-25lvlu?

#zwiazki
  • 6
@siemawpadajdomejkuchni: Ta różowa, z która jesteś przy lvl 24-25 będzie przecież taka sama xD Ona ma już taki charakter i schematy zachowań w związku, że zawsze będzie zazdrosna o pierdoły. To jest kwestia osoby, a nie wieku. Wiek daje po sobie poznać przy dużej różnicy lat, a wy może po prostu do siebie nie pasujecie, bo niestety trzeba mieć podobną wizję związku i umieć iść na kompromisy, to, że w łóżku
ja juz 7 zwiazek przerabiam i nie widze rokowań na przyszłość


@siemawpadajdomejkuchni: Czy ja coś mówiłem o przyszłości? Liczy się teraźniejszość! Związki do grobowej deski są przereklamowane, ale to nie powód żeby ograniczać się tylko do ruchania byle kogo. Jest złoty środek, którym jest tymczasowe porozumienie dwóch osób.