Wpis z mikrobloga

W ogóle to łeb mi #!$%@? jak czytam w internecie historie, że 8-9 letnie dzieciaki wydają z karty rodziców kilkaset dolców za jakieś rzeczy w grach czy coś. Ja w ich wieku to kupowałem najtańsze lody wodne za złotówkę czy coś koło tego, bo się wstydziłem narażać rodziców na wydatki mimo, że biedni nie byli.
RobieZdrowaZupke - W ogóle to łeb mi #!$%@? jak czytam w internecie historie, że 8-9 ...

źródło: comment_1590377345UIEzQjiwAAjV0vF1lkv5ko.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RobieZdrowaZupke: to chyba wszystko zależy od rodziców i dziecka. U mnie w klasie w podstawówce chłopcy przepuszczali mnóstwo pieniędzy w kafejce internetowej, żeby pograć w CSa. Był to na tyle duży problem, że poruszono go na wywiadowce. Znam też przykład dwóch braci w wieku 11-13 lat, którzy nabili rachunek telefoniczny na kilka tysięcy, bo chcieli się zgłosić do milionerow. Teraz czasy i metody się zmieniły, ale dzbany wciąż się znajdą
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: dzieciak mojej kuzynki #!$%@? 2k w gierkach na swoim telefonie tylko dlatego, ze byl zalogowany na to samo konto gmail co mamusia na swoim telefonie gdzie ma spieta karte z gpay
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: Nie masz dzieci widać. Ja zaufałem mojemu dziecku. Dwa lata temu to było jak miał 9 lat i podałem mu hasło do konta. Na jakiegoś gownomobilniaka wydał 3500 zł. Myślałem ze zejdę na zawał. Ale tatuś głupi i dalej kupuje co miesiąc jakiś gowna do Roblox i fortnite. A mam dwóch synów...
  • Odpowiedz
dzieci nie znają wartości pieniądza ani nie mają świadomości pracy jaką trzeba włożyć w ich zdobycie, dlatego tak dobrze się na nich zarabia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Iskaryota: Ciągle to słyszę i dotyczy to coraz starszych dzieci. Rozumiem 3 latek, ale 9? Przecież takie rzeczy się ogarniało w przedszkolu max zerowka
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: Dzieciaki, które tak robią nie mają pojęcia w co klikają najczęściej. Biorą telefon i jechane. Wszystkie karty są podpięte, paypal i google p[lay skonfigurowane, amazon one click payment. Wystarczy kliknąć w coś i kupione...
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: wynajmowalem pokój na studiach z gościem który też pisał jako kobieta na stronie typu sąsiadki24.pl. Śmiesznie się czytało niektóre rozmowy. Np gość pisał z zagranicy gdzie był na wycieczce z żoną i dziećmi, pisał: pięknie jest tutaj, szkoda że nie ma cie tu że mną.
  • Odpowiedz
Dzieciaki, które tak robią nie mają pojęcia w co klikają najczęściej. Biorą telefon i jechane. Wszystkie karty są podpięte, paypal i google p[lay skonfigurowane, amazon one click payment. Wystarczy kliknąć w coś i kupione...


@Budo: gówno prawda kolego. Taki 9-10 latek wie co robi, tylko ma podatny umysł i liczy że starzy sie nie pokapują.

Ja za gówniaka kiedyś tak chodziłem do lodówki i odkrajałem sobie po małym kawałku ciasta "dla gości" i skończyło sie tak, że zanim goście przyszli to #!$%@?łem prawie całe. Wiedziałem co robie, tylko do pewnego momentu liczyłem że nikt sie nie skapnie, a potem to już yolo. Oczywiście potem paliłem głupa że "nie wiedziałem że nie
  • Odpowiedz