Wpis z mikrobloga

W ogóle to łeb mi r---------a jak czytam w internecie historie, że 8-9 letnie dzieciaki wydają z karty rodziców kilkaset dolców za jakieś rzeczy w grach czy coś. Ja w ich wieku to kupowałem najtańsze lody wodne za złotówkę czy coś koło tego, bo się wstydziłem narażać rodziców na wydatki mimo, że biedni nie byli.
RobieZdrowaZupke - W ogóle to łeb mi r---------a jak czytam w internecie historie, że...

źródło: comment_1590377345UIEzQjiwAAjV0vF1lkv5ko.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RobieZdrowaZupke: to normalne jest, tylko desperat albo dzieciak uwierzy że na tych czatach lub smsach pisze z kobietą. Kiedyś znalazłem ofertę takiej pracy, był tylko wpis że "smsy rozrywkowe" nic o erotyce nie było mowy.

Potem był test, były przykładowe smsy i trzeba było odpisać na takie przykładowe smsy. Często sprośne, takie jak w takich p---o historyjkach. Tej żenady nei zapomnę do końca życia. To co wtedy pisałem xddd no
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: Gry są specjalnie projektowane i balansowane w celu prawie, że zmuszenia do zakupów. A dzieci są dziećmi. Specjaliści z branży gier chwalą się na konferencjach sposobami na najlepsze wykorzystanie mechanizmów psychologicznych do wydojenia graczy z pieniędzy. I działają dokładnie tak samo jak zwykli oszuści. Większość świadomych osób nie da się na to złapać. Za to ten kto się złapie to na całego. Do tego mają tą przewagę, że nie
  • Odpowiedz
to jest p------e, co ci twórcy gier robią z umysłem dzieci. Wyobraźmy sobie takiego dzieciaka, które czuje się gorsze, bo nie ma skina do jakiejś gry.

Ja często siedząc w sklepie wewnątrz gry, myśle sobie: „ale fajne, przydałoby mi się” i muszę sobie tłumaczyć, że jednak nie jest mi to potrzebne. ( ͡º ͜ʖ͡º) oralny, co taki dzieciak z obecnego pokolenia musi czuć...


@Fox7er: Stary,
  • Odpowiedz
w ogóle WTF że dzieciak ma dostęp do danych karty rodzica O_o


@max1983: jeśli dasz dzieciakowi swój telefon/tablet, to bardzo często w pamięci są wprowadzone dane karty - bo urządzenie połączone jest z twoim głównym kontem emailowym. Wtedy dzieciak może korzystać z twojej karty, nie mając do niej fizycznego dostępu.
  • Odpowiedz
Złoty biznes było założenie tych platform, które regularnie robią ludzi w c---a i zamiast grać w pokera czy ruletę, otwierasz "skrzynki" i może coś wypadnie

@XpedobearX: Dlatego w niektórych krajach są zakazane, np. w Belgii. W Apex Legends ludzie sobie specjalnie zmieniali region na Belgię, bo zamiast losowych skrzynek w Battle Pass dostawałeś "materiały", za które mogłeś sobie kupić co chciałeś zamiast łudzić się, że coś fajnego Ci się wylosuje
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: Mój siostrzeniec 13 lat n-----ł 1200 euro na shark cardach w gta online XD i sie zapierał że nie. Zapiera się, ze to nie on ( ͡° ͜ʖ ͡°) C--j że hasło do ojca emeila zmienione, a karty kupione jego konto, TO HAKER ZROBIŁ XD. Jak u mnie był to go podpytywałem i się śmiałem, że może mi też kupić, to widziałem że uśmieszek w
  • Odpowiedz