Wpis z mikrobloga

W ogóle to łeb mi #!$%@? jak czytam w internecie historie, że 8-9 letnie dzieciaki wydają z karty rodziców kilkaset dolców za jakieś rzeczy w grach czy coś. Ja w ich wieku to kupowałem najtańsze lody wodne za złotówkę czy coś koło tego, bo się wstydziłem narażać rodziców na wydatki mimo, że biedni nie byli.
Pobierz RobieZdrowaZupke - W ogóle to łeb mi #!$%@? jak czytam w internecie historie, że 8-9 ...
źródło: comment_1590377345UIEzQjiwAAjV0vF1lkv5ko.jpg
  • 66
Jak handlowalem na allegro yangami do metin2 to takich akcji mialem srednio 2-3 na miesiac ze dzieciak nakupil yangow/golda za 300zeta doszlo do transakcji a potem mamusia dzwonila ze synek jej wzial pieniadze co miala naszykowane na rachunki. Nie jedni potrafili przetracic po 2-3k zl na miesiac byle byc w top 10 na nowym serwerze... a potem chinczyki sami zaczeli sprzedawac na allegro i biznes sie #!$%@?
@RobieZdrowaZupke: Niech rzuci kamieniem ten co po nocach nie podpinał peceta kablem do gniazdka telefonicznego i z zarzuconym kocem nie oglądał gołych babek na ledwo co wyrzeźbionym internecie. Nabijając tym rachunek za telefon i skazując się (bez okazania dowodu) na ł#!$%@?.
Ja w ich wieku to kupowałem najtańsze lody wodne za złotówkę czy coś koło tego, bo się wstydziłem narażać rodziców na wydatki mimo, że biedni nie byli.


@RobieZdrowaZupke: Ale wiesz, że tak Cię wytresowali po prostu, a nie dlatego, że byłeś jakimś oświeconym gówniakiem wcieleniem dalajlamy?
@RobieZdrowaZupke: Kolega pracował w takich kamerkach typu "chat na żywo" z laską, która siedzi w jakiejś kabinie stylizowanej na pokój. Jedną taką babkę obsługuje kilku "konsultantów" w różnych językach, babka nawet nie ma klawiatury u siebie. I tak typy piszą, płacą za "chat prywatny" itd. :D