Wpis z mikrobloga

  • 0
to chyba jednak wole taki na zamówienie za połowe ceny, dodatkowo ten jest za szeroki na balkon ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@zeeck daj znać jak ktoś Ci to zrobi na zamówienie za połowę ceny. Zauważyłem taką dziwną tendencję że ludzie pytają mnie o jakieś projekty na zamówienie I proponują połowę ceny Ikei. To przeczy logice, ale co zrobisz. Nie da się konkurować z taśmowa produkcją jednym egzemplarzem
wg. mnie cena niewygórowana.

@BialoCzerwony: Czego niewygórowana? Tego gotowego czy od stolarza? Obstawiam, nie znajdzie stolarza, który się tego podejmie za 400 zł. Widać to po cenach na allegro gdzie za 400 zł jest znacznie prostszy gotowiec.
Zauważyłem taką dziwną tendencję że ludzie pytają mnie o jakieś projekty na zamówienie I proponują połowę ceny Ikei


@Recydywa: no co Pan, nie zrobisz Pan stolika za 400zl gdzie sam material surowy to 200 w sosnie? A obrobisz Pan deseczki rach ciach pach na tych maszynach za diesiatki tysiecy zlotych w chwilunie! Potem tylko szybciutko skrecic i gotowe! I co, nie da sie? Da sie!

@sierzchula zrobienie takiego stolika to srogie godziny pracy z przygotowaniem projektu, cięciem, składaniem,, szlifowaniem, malowaniem. Handmade na zamówienie to rzeczy droższe, a nie tańsze. Jedynie czasu poświęconego na rozmowy z takim klientem żal, no ale takie życie Bożenko