Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chciałem sobie kupić nowy telefon i myślę czy nie wybrać #iphone SE z 2020. Model z tego roku no i cena mieści się w budżecie. Przesiądę się z #android więc mam pewne obawy czy się "dogadam" z #ios.

Będę zadowolony? Warto sprawdzić?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arkil: Jak masz ochotę sprawdzić iOS to według mnie bardzo fajny telefon na start. Jedyna kwestia to bateria, która podobno jest fatalna. Tez na początku zamówiłem SE, ale ostatecznie nie odebrałem telefonu i zdecydowałem się na Xs
  • Odpowiedz
@Arkil: No ja osobiście polecałabym Ci ip X, ale znacznie wykracza poza twój budżet. Jeśli chodzi o baterie w tych iosach to dużo zależy od tego jak ją użytkujesz i dbasz. Testowałam kilka telefonów i mam porównanie. W jednym przez 2 latach użytkowania intensywnego udało mi się dotrzymać kondycję baterii na wysokości ponad 90 % przez to, ze nigdy nie doprowadzalam do rozładowania całkowitego telefonu, nie korzystałam podczas ładowania z
  • Odpowiedz
@hacker06: a ja odwrotnie, opyliłem swojego xs na rzecz se. Jednak wole mniejsze telefony. Generalnie ten se raczej do czasu nowych 12 (szczególnie ten mniejszy rozmiar zapowiada się fajnie)
  • Odpowiedz
@polancky: Ja pewnie tez zamienie tego Xsa na 12 małą, jesli faktycznie beda tak fajne, jak sie zapowiadaja. Xs jest dla mnie niestety za duży (chyba, że do tego czasu się przyzwyczaję)
  • Odpowiedz
@Arkil Moja narzeczona go niedawno kupiła - bateria w normalnym użytkowaniu daje radę, wydajnościowo idealnie, wiadomo. Z samym ios się dogadasz na pewno, bo to prostszy system niż Android, zostaje tylko kwestia, czy nie będzie Ci brakowało pewnych rzeczy z Andka (np. Możliwość dostosowywania do siebie etc.). No i teraz wydając 2k dostajesz telefon wyglądający jak staruszek :-)
  • Odpowiedz