Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@galmok: ja fantazjuje o nowym mopie z tych takich płaskich bo teraz mam to okrągłe g---o

@raven4444: sluchaj ino, w lidlu kupilem mopa elektrycznego. Zmienia życie
  • Odpowiedz
@raven4444: @Matti28: Płaski mop to najlepsze co jest na świecie, zaraz po masażu twarzy i Kinder bueno.

Mam taką technikę mycia że wręcz jest to rytuałem. Mopy zawsze na koniec idą do pralki.
Mopuję zawsze czystą szmatką z płynem, jak się zabrudzi to piorę w rękach bardzo dokładnie, moczę w roztworze wody z płynem, wykręcam i znów mopuję. Mam pewność że dzięki temu podłoga zawsze będzie idealnie czysta.

@shitty_support: te parowe to być chyba kupiła głównie do fug, czeka mnie szorowanko
H.....a - @raven4444: @Matti28: Płaski mop to najlepsze co jest na świecie, zaraz po ...

źródło: comment_1590315455OSu36lYtbHqRL4Tzl2ib92.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Hannahalla: płaski też mam, bo czasem coś się rozleje na dużą powierzchnię to łatwiej nim ogarnąć i "ściągnąć" wodę. No i mopem parowym zmywam tylko wcześniej odkurzone powierzchnie.

@addicted44: @dajciemnienicknormalny: @kyosti: kupiłam najtańszy jaki wtedy udało mi się znaleźć, bo nie wiedziałam czy mi podpasuje. Nie wszystkie koleżanki były do końca zadowolone ze swoich parowych (różne modele ofc) i nie chciałam, żeby mi było
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@galmok: ostatnio ucieszyłem się bo udało mi sie kupić fajna gąbkę która sie bardzo fajnie czyści( ͡° ͜ʖ ͡°)`
  • Odpowiedz