Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mija szósta rocznica zbrodni Elliota Rodgera.
Z jego manifestu:

Całe moje cierpienie jest spowodowane przez ludzkość, a przede wszystkim przez kobiety. Cierpienie pomogło mi zrozumieć jak brutalni i spaczeni są ludzie jako gatunek. Jedyne czego chciałem, to przynależeć i żyć szczęśliwie wśród innych ludzi, jednakże zostałem wygnany i odrzucony, zmuszony, żeby znosić egzystencję pełną samotności, będąc zupełnie nieistotnym, tylko dlatego ponieważ kobiety gatunku ludzkiego nie były w stanie dostrzec we mnie wartości.

#przegryw
Yassassin - Dzisiaj mija szósta rocznica zbrodni Elliota Rodgera.
Z jego manifestu:
...

źródło: comment_1590259045jZfCRlkbRHqpbBUgijHQxH.jpg

Pobierz
  • 16
@Yassassin: Słuchałem jego manifestu na Youtube. Wiecie ile razy gość podbił do kobiet? 0! Oczekiwał, że same będą do niego się odzywać. To najbardziej patologiczny narcyz jaki chodził po ziemi. Ha tfu mu na ryj i #!$%@? w dziewiczą dupe.
@Alcedoatthis: to prawdae, pamiętam coś jak pisał, że idąc plażą jakaś dziewczyna uśmiechnęła się do niego, to on zamiast wykorzystać tą sytuację poszedł dalej.
Może inaczej patrzył na te sprawy związane z zauroczeniem, miał aspergera z tego co kojarzę.
to prawdae, pamiętam coś jak pisał, że idąc plażą jakaś dziewczyna uśmiechnęła się do niego, to on zamiast wykorzystać tą sytuację poszedł dalej.

Może inaczej patrzył na te sprawy związane z zauroczeniem, miał aspergera z tego co kojarzę.


@Yassassin: Skoro ona się uśmiechnęła to powinna sama podejść a nie liczyć, że zostanie wyręczona jak księżniczka. Dobrze zrobił, też bym nie "podbił" do takiej kobiety
@Thachi: w sytuacji jaką mamy, może i tak. Ale prawda jest taka, żeby się jakoś zapoznać, to ktoś pierwszy tę inicjatywę musi wykazać. Raz miałem przypadek, gdy dziewczyna sama zagadała mnie na ulicy, no ale spierdzieliłem okazję.