Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dowiedziałam się od chłopaka, że podrywał mnie metodami PUA.
Bardzo źle się z tym czuję teraz, wydawało mi się że on mnie zna, wie czego potrzebuję i dlatego był taki dobry w podrywie. Autentycznie w każdej sytuacji wiedział jak się zachować, w idealnym momencie wyczuł kiedy może mnie pierwszy raz pocałować, kiedy kupić kwiatka na randkę, kiedy zaprosić mnie do mieszkania itd. Gdy się dowiedziałam, że to wszystko z poradnika z internetu to czar prysł.
Może jestem jakaś s---------a, ale tak po prostu jest mi żal teraz. Że ta jego szarmanckość pochodzi nie z jego charakteru tylko z jakichś książek i kursów online.
Szczerze wolałabym, gdyby on nie powiedział mi prawdy o tym. Sama zapytałam go co sądzi o PUA. Zawsze miałam bekę z nich, bo uważałam że te metody są głupie i nie działają, w końcu uczucie powinno pochodzić z serca. A tutaj on mi odpowiedział, że on sam mnie poderwał dzięki PUA.

Nie wiem czego oczekuję od tego wpisu, tak się chciałam tylko wyżalić :(

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #pua #logikaniebieskichpaskow #randki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec8d64449252042ed398008
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dowiedziałam się od chłopaka, że podrywał mnie metodami PUA.


@AnonimoweMirkoWyznania: nie od chłopaka tylko ode mnie, naucz się używać się AMW
Po drugie i tak bk z ciebie, bo dajesz się na tani kit.
Generalnie PUA działa, ale na głupie dziewczyny bez wartości, bo tylko takie dają sobie wmówić, że to chłopak 5/10 jest od nich lepszy używając prostych schematów skłaniających się ku temu, żeby:
1. mniej angażować się
  • Odpowiedz
MikryMike: Nie no, ja rozumiem wiele - z PUAsów sam się śmieje, bo to w 98% takie roboty, które wdrukowały sobie skrypty i schematy, ciągle je odtwarzając. Są bezmózgami, chociaż nazwanie jakiś typów, którzy kupili kilka materiałów, poczytali i sprawdzili PUA to mocne nadużycie.
Nie mniej, PUA to bezmyślne przychlasty, działające schematycznie i bez rozeznania dlaczego, po co i skąd to wszystko wynika. Takie osły xD Dano im coś, działa? No
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: chyba bejt, aleee... Jeśli nie, to dobraliście się idealnie xD On dzban-desperat chwytający się tych genialnych metod, a ty dzbaniara z kompleksami, co się na te metody daje złapać. Radzę o tym zapomnieć i żyć dalej, przecież teraz już jest sobą i faktycznie cię zna, to jakie ma znaczenie na co cię poderwał?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja w sumie swoją żonę wyrwałem dzięki znajomości technik pua. Byc może ten wpis to reklama, wiec tylko chciałem powiedziec ze nigdy nie wydalem na to grosza bo sa darmowe fora:) A hejterom chciałbym powiedziec, ze gdyby nie to to nadal bym siedzial w piwnicy i narzekal ze zadna mnie nie chce i bylbym ogolnie rzecz biorac creepy. PUA nauczylo mnie przede wszystkim pewnosci siebie, i nie nazwałbym tego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ważne jak podrywał, ważne jak zachowywał się potem. Nie każdy wykorzystujący te techniki jest tak s---------y żeby nawet będąc w związku dalej wyrywać inne. Pamiętam że lata temu lurkując jedno z ich forów większość postów była ludzi którzy chcieli znaleźć dziewczynę, a nie wiedzieli jak zagadać/zawalili coś na początku.
No ale cóż, polscy trenerzy PUA mają zupełnie inne podejście niż ci z USA. Np. Jedno z seminariów Davida
  • Odpowiedz