Wpis z mikrobloga

Wszedłem do finałowej ósemki z najkrótszym stackiem, a przy 3 left przeciwnicy zostali zmiażdżeni XD po prostu nie było takiej możliwości żeby tego nie wygrać. I nie o to chodzi, że ja jestem kozakiem tej gry, a o to że przeciwnicy byli totalnymi amatorami przez co bardzo łatwo wykorzystałem ich słabe strony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#chwalesie #poker #czujedobrzeczlowiek
F.....r - Wszedłem do finałowej ósemki z najkrótszym stackiem, a przy 3 left przeciwn...

źródło: comment_1590230196FxEqMjzM9lCsr4YXcnzU6K.jpg

Pobierz
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FinekPoker: myślisz że z żałośnie małym bankrollem (60$) na początku najlepiej cisnąć SnG 0.5$ 180 ? Do mtt jakoś nie mogę się do końca przekonać i siedzieć po 6 h przy stole

Gratulacje wygranej oczywiście
@Gaj0s: To nie jest załosny bankroll, ja zaczynałem z 12$ które przegrałem, a potem z 20$ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Słyszałem że najlepiej budowac bankrolla na spinach. Wystarczy złapać podstawy i tam można orać tych graczy.
SnG kiedyś powiedziałbym ze zły wybór bo zaregowane, ale teraz to szczerze nie wiem. Ja na przykład grałem turki za 0.20$ - 1$ no i nie na PS bo tam ciężko
@Gaj0s: no spoko, powodzenia. Sprawdzaj tam sobie o której ten turniej zakończył się dzień wcześniej żeby mieć wszystko ułożone, bo wiadomo że nie ma co odpalać turnieju który kończy się o godzinie w której masz juz jakieś tam swoje obowiązki.
Miłego dnia
FinekPoker


@FinekPoker: Gratulacje! Miło się czyta o sukcesach. Ja próbuję się przekonać do GGPoker, ale ciężko idzie. Poziom jest faktycznie dość niski, ale ilość bad beatów i coolerów jest zaskakująco duża w porównaniu do innych pokerromów. Zarówno na moją korzyść, jak i przeciwników. Przykładowo wczoraj za każdym razem (co najmniej 4 razy) jak przeciwnik miał na ręce 33, to dostawał seta. Udało się mi też wygrać mini turniej za 4$ (70$
@MiklosFeher taki jest poker ( ͡° ʖ̯ ͡°) 20% na wygranie rozdania to mało w pojedynczym spocie, ale jak masz takich spotów 1000 w ciągu dnia to przegranych po pechu robi się w pyte rozdań. Nie zmienimy tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak już jest.
Ogólnie u mnie zaliczanie cashów chyba wygląda na spoko poziomie. Co do zjazdu to właśnie zależy od bankrolla, bo
@FinekPoker: Bez silniej psychiki nie ma co zasiadać do tej gry. Niejednokrotnie bankroll budowany przeze mnie tygodniami potrafiłem puścić w jeden wieczór bo wydawało mi się, że downswing się nigdy nie skończy i było mi już wszystko jedno za jakie stawki i co gram. A najczęściej włączała się pokusa, że będę grał z byle jakimi kartami. Bo skoro innym non-stop wchodzą dziwne układy, a mi monstery nie siadają, to dlaczego nie
@MiklosFeher: rozwijam pewien projekt dla takich właśnie graczy co sobie lubią poklikać i nie grają niewiadomo jakich stawek. Rzuce info wraz z nowym blogiem (dlatego dzisiaj go nie bedzie, tylko za kilka dni). Nic zobowiązującego, tylko for fun z możliwością zdobycia jakiejś nagrody. Mam nadzieję że wyjdzie i bedę mógł was zaprosić ( ͡° ͜ʖ ͡°)