Wpis z mikrobloga

Jest tu jakiś dobry Mirek który krok po kroku przeprowadził mnie przez ponowną konfigurację routera po resecie? Wczoraj była przerwa w dostawie prądu i jak włączyli go ponownie nie było internetu, włączanie i wyłączanie routera nic nie dawało więc postanowiłam że jeśli przez noc się nie naprawi to sama spróbuję coś zrobić. Teraz po wpisaniu adresu routera w przeglądarke nic się nie dzieje a z wifi zrobiło się połączenie otwarte z którym nie mogę się połączyć :c
#internet #router #pytaniedoeksperta #komputery #informatyka #pomocy
  • 9
@rosea_balteum: Przerwa w dostawie prądu nie powinna zepsuć routera, zobacz czy u sąsiadów jest internet. Ewentualnie możesz spróbować przywrócić ustawienia fabryczne: zazwyczaj dłuższe przytrzymanie reset lub na stronce z konfiguracją gdzieś powinna być taka opcja i skonfiguruj go od nowa.
@mcjq5: Mieszkam na wsi i nawet za bardzo nie mam się kogo zapytać czy też ma bo są różni dostawcy ale to już nie pierwszy raz jak wywaliło przez brak prądu. Zawsze wtedy dzwoniłam po fachowców no ale zachciało mi się być silną i niezależną kobietą XD Sadziłam że dam radę :p Przywróciłam go do ustawień fabrycznych i zrobiłam wszystko z poradnika który podlinkowałam wcześniej, wszystko jest ok poza tym że